Green Coffee Complex 90 kaps - Scitec Nutrition

Spaľovač tuku ktorý pomáha udržiavať správnu hladinu krvného cukru, prispieva k metabolizmu lipidov, a k správnej činnosti štítnej žľazy!

Green Coffee Complex je fantastickou kombináciou 6 účinných látok, zakladajúcou sa na výťažkoch zelenej kávy, ktorá zabezpečuje chlorogénové kyseliny. Výťažky z našej zelenej kávy obsahujú polyfenoly, katechíny, a okrem iných aj epigalokatechín galát (EGCG). Všetkým nám sú dobre známe účinky kofeínu, ktoré máme aj radi (vrátane mentálnej bdelosti), pochádzajúcich z našich „zelených“ výťažkov, alebo priamo z kofeínu. Chróm prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín, a tiež k udržiavaniu normálnej hladiny krvného cukru. Cholín prispieva k normálnemu metabolizmu lipidov a k zachovaniu normálnej funkcie pečene. Jód prispieva k normálnej tvorbe hormónov štítnej žľazy, k správnej činnosti štítnej žľazy, a tiež k normálnej tvorbe energie látkovou premenou!

OBSAH BALENIA

90 kapsúl ( 45 dávok )

DÁVKOVANIE

Denne sa odporúča užívať 1 kapsulu Green Coffee Comlexu pred raňajkami, 1 kapsulu pred ďalším jedlom, ktoré nie je v čase pred spánkom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 90 kaps45 dávok
Účinné látky na jednu dávku 2 kaps
Green coffee extract (50% Chlorogenic Acid)
400 mg
Green Tea extract (standardized to 50% Polyphenols)
200 mg
Kofeín
80 mg

Upozornenie

Obsahuje kofeín. Nevhodný pre deti a tehotné ženy. Pred užívaním konzultujte so svojim lekárom! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu malých detí!

  • 11.63 €

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem shudnúť

Môže Vás zaujímať

Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Fitness uterák PINK EVO - BodyBulldozer
Rukavice HOLLYWOOD dámske - BodyBulldozer
Bedrový neoprénový pás SAHARA - BodyBulldozer
Tielko IRON ROSE zelené - BodyBulldozer
Šejker MISS BODYBULLDOZER ružový 300 ml - BodyBulldozer