Hot Blood 3.0 300 g - Scitec Nutrition

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 20 g ( 1 a 1/2 odmerky ), obsah balenia 300 g teda 15 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke Hot Blood Multi Complex 7138 mg, Creatine Matrix 4500 mg, Amino Acid Matrix 4250 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 20 g ( 1 a 1/3 odmerky ) s 300 ml vody nalačno, Denné odporúčané množstvo 1 dávka.  Len v tréningové dni 1 dávku 20 - 30 minút pred tréningom.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako silný energizér

Kvalitná predtréningová formula.

Hot Blood 2.0 vám pomôže udržiavať energetickú dráhu ATP, čím zväčšuje objem svalových buniek. Pomáha aj pri napumpovaní, keďže zvyšuje hladinu NO. Prevahu v tomto produkte má beta-alanín, čo je prevratná látka, pretože zvyšuje hladinu karnozínu. Svojimi účinkami sa považuje sa za novodobý kreatín. Dôležitú úlohu zohrávajú aj látky, podporujúce vstrebávanie (BioPerine a naringín, ktorý pomáha udržiavať dlhšiu životnosť látok tohto produktu). Zároveň neobsahuje žiadny cukor ani aspartám.

OBSAH BALENIA

300 g  ( 15 dávok )

DÁVKOVANIE

Užívajte 1 dávku ( 1 a 1/2 odmerky ) 20 - 30 min. pred tréningom nalačno. Osobám citlivým na stimulanty sa odporúča užívanie polovičnej dávky.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 300 g15 dávok
Účinné látky na jednu dávku20 g
Energetická hodnota
24 kcal / 101 kj
Tuky
0 g
Sacharidy
5,9 g
Bielkoviny
0 g
Kofeín
300 mg
Multi Creatine Matrix
4500 mg
Amino Acid Matrix
4250 mg
Hot Blood Multi Complex
7138 mg
Anti Oxidant Complex
230 mg

ZLOŽENIE

Maltodextrín, kreatín monohydrát, L-arginín hydrochlorid, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, L-arginín-alfa-ketoglutarát 2:1, dextróza, L-tyrozín, aróma pink limonády, beta alanín, kofeín, látky brániace hrudkovateniu: fosfát trivápenatý, oxid kremičitý, acetyl-L-karnitín-hydrochlorid, uhličitan horečnatý, výťažky z (listov) Camellia sinensis v pomere 8:1, L-citrullin DL-malát 1:1, taurín, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza, farbivo: beetrootred, kreatín citrát, kreatín pyruvát, , Kre-Alkalyn® (pufrovaný kreatín monohydrát), L-karnitín L-tartarát, L-ornitín hydrochlorid, MicronTec mikrokryštalický kreatín monohydrát, hydrogénuhličitan sodný, nikotínamid, výťažky zo semien Vitis vinifera (95% proantocianidin), kyselina alfa-lipoová, Piper výťažky (ovocie), D-biotín, kyselina pteroylmonoglutamová.

Alergény

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašíd, zelera, rýb a kôrovcov.

Upozornenie

Produkt obsahuje kofeín (300 mg/dávka 1500 mg/100 g), užívanie nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín, osoby so srdcovými ochoreniami, a osoby s vysokým krvným tlakom! Beta-alanín môže dočasne spôsobovať na povrchu pokožky pocit mravčenia. Produkt može ovplyvňovať vstrebávaťeľnosť a využiteľnosť niektorých liekov! Nevhodný pre osoby so psychickými chorobami a počas liečby liekmi. Pred užívaním konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

  • 12.40 €

  • Jednotková cena:
    41,33 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: pumpa

Môže Vás zaujímať

Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Tričko BATTALION 3 zelené camo - BodyBulldozer
Opasok HARD - BodyBulldozer
  • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer

Kovové Háky MASSIVE čierno-modré - BodyBulldozer