Hyper Mass 1000 g - BioTechUSA

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 65 g ( 1 kopcovitá odmerka = 3 kopcovité polievkové lyžice), obsah balenia 1000 g teda 15 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 20g, sacharidy 38 g, kreatín monohydrát 3,25 g

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 65 g ( 1 kopcovitá odmerka = 3 kopcovité polievkové lyžice)  s 450 ml vody, Denné odporúčané množstvo  2 dávky. V tréningové dni 1 dávku medzi jedlami a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  2 dávky medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu - výkon - vytrvalosť

Gainer na zvýšenie objemu svalovej hmoty s obsahom proteínov a kreatínu

Gainer Hyper Mass 5000 od firmy BioTech USA je jedinečný gainer, ktorý obsahuje optimálne množstvo bielkovín a sacharidov na doplnenie energie po tréningu a doplnenie všetkých potrebných aminokyselín, ktoré telo nevie samo vytvoriť. Ďalej obsahuje keratín, ktorý v kombinácii so sacharidmi spôsobí maximálny výkon. Produkt obsahuje 25% bielkovín a až 5% kreatínu, čo robí z gaineru Hyper Mass 5000 výnimočný produkt pre stavbu svalovej hmoty pre začiatočníkov.

OBSAH BALENIA

1000 g ( 15 dávok )

DÁVKOVANIE

1 dávku (65 g = 1 kopcovitá odmerka = 3 kopcovité polievkové lyžice)  zmiešajte s 450ml vody alebo nízkotučného mlieka. Užívajte dve dávky denne a to 1 dávku po tréningu a 1 dávku počas dňa.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 1000 g15 dávok
Účinné látky na jednu dávku65 g
Energetická hodnota254 kcal / 1076 kj
Sacharidy
38 g
Bielkoviny
20 g
Kreatín monohydrát
3,25 g

ZLOŽENIE

BTN Carb Matrix™ (dextróza, maltodextrín, fruktóza), srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový peptid, kreatín monohydrát, Creamy Additive™ (krémová zložka: stabilizátor E340, mliečny proteín, protihrudku-júca látka E551, emulgátor E471, farbivo E160a), príchute, sladidlo (sukra-lóza), príchuť čokoláda: nízkotučný kakaový prášok, zahusťovadlo (guarová guma); príchuť karamel-kapučíno: instantná káva, zahusťovadlo (karboxy-metylcelulóza sodná), farbivo (E150d); príchuť malina-jogurt: farbivá (E162, E122, E132), kyselina citrónová, zahusťovadlo (karboxymetylcelulóza sodná, xantánová guma), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý), sladidlo (acesulfam draselný [E950]); príchuť vanilka: zahusťovadlo (karboxy-metylcelulóza sodná, xantánová guma), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý), sladidlo (acesulfam draselný* [E950]), farbivo (E100)


Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov. Nevhodný pre fenylketonurikov. E122: môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Alergény

Mlieko. Môže obsahovať stopy sóje. Obsahuje fenylalanín.

  • 9.25 €

  • Jednotková cena:
    9,25 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem pribrať

Môže Vás zaujímať

Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-modré - BodyBulldozer
Opasok HARD - BodyBulldozer
  • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer

Tričko VICTORY 131 tmavo sivé - BodyBulldozer
Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer