Mutant Mass 6800 g - PVL

Výrobca: PVL Mutant
36.50 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 280 g (4 odmerky), obsah balenia 6800 g teda 24 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 56 g, sacharidy 192 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 280 g (4 odmerky)  s 950 ml vody, Denné odporúčané množstvo  2 dávky. V tréningové dni 1 dávku medzi jedlami a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  2 dávky medzi jedlami
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu - výkon - vytrvalosť
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 280 g (4 odmerky), obsah balenia 6800 g teda 24 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 56 g, sacharidy 192 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 280 g (4 odmerky)  s 950 ml vody, Denné odporúčané množstvo  2 dávky. V tréningové dni 1 dávku medzi jedlami a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  2 dávky medzi jedlami
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu - výkon - vytrvalosť

Mutant Mass je silný gainer zaručujúci maximálny rast svalovej hmoty.
 Je určený tvrdo trénujúcim kulturistom, hardcore powerlifterom a oddaným športovcom, navyše teraz prináša ešte lepšie a účinnejšie zloženie. Jedna dávka obsahuje 1100 kalórií, až 56 g kvalitných proteínov, komplexné sacharidy (ovos, sladký zemiak, kukuričný škrob, maltodextrín) a 36 g najdôležitejších aminokyselín (BCAA, EAA, Glutamín). Obsah cukru sa pritom podarilo znížiť o 52%! Mutant Mass ti umožní splniť tvoje tréningové ciele rýchlejšie / efektívnejšie a tak neustále zlepšovať svoju formu.
Mutant Mass bol zostavený v spolupráci s profesionálnymi atlétmi a kulturistami, ktorí požadujú silu, stály rast svalovej hmoty a maximálny výkon. Práve podľa testov so športovcami sa zistilo, že ak raz denne pridáte k svojej strave Mutant Mass, môžete nabrať až 2,5 kg čistých svalov bez tuku počas dvoch týždňov a zlepšiť svoj bench press o 5 - 10 kg.
Budovanie a rast svalov vyžaduje správnu zmes viacerých proteínov. Mutant Mass preto obsahuje rôzne zdroje špičkových bielkovín, ktoré dodajú tvojmu telu široké spektrum dôležitých aminokyselín, čo má za následok ešte väčší rast svalov a ich rýchlejšiu regeneráciu. Ak to myslíš s naberaním svalovej hmoty vážne, Mutant Mass je tou najlepšou voľbou!

Mutant Mass a jeho výhody
najpredávanejší a najlepší gainer na svete
zostavený a testovaný v spolupráci s profi športovcami
zaručuje naberanie kvalitnej svalovej hmoty-podporuje rast svalov a ich regeneráciu
dodá až 1100 kalórií v jednej dávke
obsahuje až 56 g prvotriednych bielkovín na dávku
znížený obsah cukru až o 52%
výborný zdroj komplexných sacharidov
vynikajúca chuť a skvelá rozpustnosť

OBSAH BALENIA
6800 g (24 dávok)

DÁVKOVANIE
Rozmiešajte 1 dávku (4 odmerky = 280 g) prášku s 950 ml vody alebo mlieka a užite 2 x denne podľa potreby medzi jedlami,. V tréningové dni jednu dávku užite ihňeď po tréningu, a druhú medzi jedlami.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 6800 g24 dávok
Účinné látky na jednu dávku 280g (4 odmerky)
Energetická hodnota1100 kcal / 4602 kj
Tuky12 g
     z toho nasýtené6 g
Sacharidy
192 g
     z toho cukry18 g
Vláknina
8 g
Bielkoviny
56 g
Soľ
1,45 g

ZLOŽENIE
Zmes sacharidov (kukuričný škrob, maltodextrín, jačmenný škrob, sladký zemiak, valcovaný ovos), Pro-Matrix zmes bielkovín (srvátkový koncentrát, hydrolyzovaný srvátkový proteín, srvátkový izolát, micelárny kazeín, mliečny koncentrát, mliečny izolát), zmes lipidov (frakcionovaný kokosový olej (MCT), avokádo, ľanové semeno, tekvicové semienka, slnečnicový olej), zahusťovadlá (odtučnená sója, hrášok, guarová guma), kakao, prírodné a umelé arómy, farbivo (karamel), sladidlo (sukralóza), soľ, kávový prášok, emulgátor (slnečnicový lecitín), enzýmy (laktáza, proteáza), extrakt zo škorice (Cinnulin PF®), višňa.

Alergény
Obsahuje obilniny obsahujúce lepok, sójové zrná, mlieko alebo výrobky z nich. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

Upozornenie
Mutant Mass sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Produkt môže vplývať na účinky a vstrebávateľnosť niektorých liekov! Pred užívaním konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! Nadmerná dávka alebo zvýšená koncentrácia môže spôsobiť nafukovanie alebo mať laxatívne účinky. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Mutant mass gainer sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 5,37 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 recenzií

100%(2)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)