Giant Mega Mass 4000 3000 g - Weider

Výrobca: Weider
31,90 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť 1 dávky 150 g (2,5 odmerky), obsah balenia 3000 g teda 20 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 29 g, sacharidy 99 g, kreatín monohydrát 3,4 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 150 g  (2,5 odmerky) Mega Massu s 600 ml vody alebo odtučneného mlieka. Denné odporúčané množstvo  1 dávka. Túto dávku rozdeľte na 2-3 porcie. Vhodné užiť jednu dávku po ukončení tréningu a ostatné v priebehu dňa medzi jedlami
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu a výkon
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť 1 dávky 150 g (2,5 odmerky), obsah balenia 3000 g teda 20 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 29 g, sacharidy 99 g, kreatín monohydrát 3,4 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 150 g  (2,5 odmerky) Mega Massu s 600 ml vody alebo odtučneného mlieka. Denné odporúčané množstvo  1 dávka. Túto dávku rozdeľte na 2-3 porcie. Vhodné užiť jednu dávku po ukončení tréningu a ostatné v priebehu dňa medzi jedlami
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu a výkon

Dávno uznaný gainer ak chcete rýchlo nabrať kvalitnú svalovú hmotu 
Nová, vylepšená verzia sacharidovo-proteínového prípravku. Prípravok sa vyznačuje vynikajúcou chuťou,kvalitnejším zložením proteínového mixu /pridaný kvalitný mliečny izolát/ a zvýšeným obsahom vetvených aminokyselín /BCAA/ až o 30% oproti pôvodnej verzii!!Vhodný na budovanie svalovej hmoty, sily a zvýšenie telesnej hmotnosti. Prípravok je naviac obohatený o vitamíny /až 200% odporúčanej dennej dávky/ a minerály. O kvalite jeho sa môžete presvedčiť nielen tým, že už viac ako 20 rokov je jednotkou medzi gainermi, ale aj tým, že dodáva organizmu presne to , čo potrebuje pre budovanie hmoty a nezaťažuje zbytočne tráviaci systém prídavkami nepodstatných zmesí. Obsahuje ďalej aj požadované množstvo minerálov a vitamínov, potrebné pre vyrovnávanie pH hladiny, ktorá je kľúčová pre regeneráciu a rast. Kyslé prostredie znamená katabolický stav, spomalenie a zhoršenie metabolických procesov regenerácie a budovania hmoty i pokrokov v sile. Oproti Mega Mass-u 2000 bude 4000-ka obohatená aj o Pure Creatine od Weider-a. Zostáva neporušená tradícia - produkt je bez akýchkoľvek zložiek, pochádzajúcich z Číny. Z Gainerov je Mega Mass 4000 je jedným z najodporúčanejších profesionálnych doplnkov pre ľudí, ktorí majú problém s priberaním hmotnosti, nakoľko obsah je volený hlavne tak aby pokryl nielen energetické, ale aj živinové potreby. Nielen pre kulturistiku, ale v každom športovom odvetví. História Mega Massu 4000ky siaha až do začiatkov športovej doplnkovej výživy v Európe, keď medzi prvých propagátorov patrili také známe tváre ako Arnold Schwarzenegger, Nasser El Sombaty, Lou Ferrigno a ďalší famózny kulturisti, ktorí vystupovali pod značkou WEIDER dlhé roky.

Tento gainer prešiel mnohými úpravami a vylepšeniami ako napríklad výmena rýchlych cukrov za pomalé škroby, doplnenie kreatínu, toho najkvalitnejšieho samozrejme, doplnenie BCAA, ale nie stopové množstvá ako vyyžívajú niektoré značky len preto, aby to mohlo byť vytlačené na obal.
Mega Mass 4000-ka obsahuje všetky zložky v skutočne funkčnej dávke. Veľkým prínosom sú primerané dávky minerálov aj vitamínov, veľmi potrebných mikrozložiek, bez ktorých budovanie hmoty a rast sily jednoducho nejde. Metabolizmus človeka je súhra obrovského počtu látok, enzýmov a faktorov, ktoré riadia energetický, rastový, regeneračný, adaptačný aj ochranný proces.

OBSAH BALENIA
3000 g (20 dávok)

DÁVKOVANIE
Dávkovanie Weider Mega Massu 4000 : Rozmixujte 1 dávku (2,5 odmerky) v 600 ml. odtučneného mlieka alebo vody. Túto dávku rozdeľte na 2-3 porcie.Vhodné užiť jednu dávku po ukončení tréningu a ostatné v priebehu dňa medzi jedlami.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 3000 g
20 dávok
Účinné látky na jednu dávku
150 g (2,5 odmerky)
Energetická hodnota
545 kcal / 2312 kj
Tuky2,7 g
     z toho nasýtené1,5 g
Sacharidy99 g
     z toho cukry16 g
Bielkoviny29 g
Soľ0,21 g
Vitamín E6 mg
Vitamín C  (kyselina askorbová)40 mg
Vitamín B1  (tiamín)0,55 mg
Vitamín B2 (riboflavín)0,7 mg
Niacín8 mg
Vitamín B60,7 mg
Kyselina listová100 mcg
Kyselina pantoténová3 mg
Železo7,7 mg
Zinok5 mg
Jód75 mcg
Kreatín monohydrát3400 mg
     z toho kreatín3000 mg

ZLOŽENIE
Dextróza, 20% modifikovaný škrob, 13% srvátkový koncentrát, 9% mliečny izolát, sladká srvátka, fruktóza, 2,3% kreatín monohydrát, aróma, palmový olej, 1% vaječný bielok, nízkotučný kakaový prášok, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín; kyselina askorbová (vitamín C), pyrofosforečnan železitý, D-alfa-tokoferol acetát (vitamín E), nikotínamid (niacín), oxid zinočnatý, D-pantothenát vápenatý (kyselina pantoténová), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), tiamín mononitrát (vitamín B1), riboflavín (vitamín B2), Pteroylmonoglutaminsäure (kyselina listová), jodid draselný, D-biotín (biotín).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Weider Giant Mega Mass 4000 sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Produkt môže vplývať na účinky a vstrebávateľnosť niektorých liekov! Pred užívaním konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Weider Giant Mega Mass 4000 prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 10,63 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)