L-Carnitine 220.000 mg/L 500 ml - GymBeam

11.95 s DPH

Množstvá a parametre: tekutá konzistencia, veľkosť jednej dávky 10 ml, obsah balenia 500 ml teda 50 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke l-karnitín 2200 mg
Neobsahuje: tuk, cukor
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 10 ml s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka. Len v tréningové dni 1 dávku 30 minút pred tréningom. 
Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov  len v tréningové dni  - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcovNa čo slúži: efektívne spaľuje tuky, zvyšuje výkon, funguje ako ľahký energizér Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tekutá konzistencia, veľkosť jednej dávky 10 ml, obsah balenia 500 ml teda 50 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke l-karnitín 2200 mg

Neobsahuje: tuk, cukor

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 10 ml s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka. Len v tréningové dni 1 dávku 30 minút pred tréningom. 

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov len v tréningové dni  - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: efektívne spaľuje tuky, zvyšuje výkon, funguje ako ľahký energizér

L-Karnitín je prírodná látka, ktorá sa považuje za jeden z najúčinnejších prírodných spaľovačov tuku.

Táto životne dôležitá látka je základnou zložkou transportného systému, ktorého úlohou je dopraviť tuky do bunkových mitochondrií, kde dochádza ku spaľovaniu a odbúravaniu tukov. Počas spaľovania tuku sa mastné kyseliny premieňajú na množstvo energie, ktorú je možné využiť na tréningu. Okrem toho, že je L-Karnitín výborným spaľovačom nechceného tuku, podporuje tiež kardiovaskulárny systém, výkonnosť, regeneráciu, a naopak, eliminuje tvorbu kyseliny mliečnej a zmierňuje únavu organizmu. Poctivý L-Karnitín od Gymbeam má v porovnaní s ostatnými produktmi tohto typu dve dôležité výhody, prvou je, že neobsahuje žiadne zbytočné konzervanty, a druhou, že má vysokú koncentráciu látky L- Carnitín.

L-Karnitín a jeho výhody
-čisto prírodná aktívna látka L- Carnitín
-obsahuje najvyššiu koncentráciu L- Carnitínu v jedne dávke
-je ľahko vstrebavateľný
-efektívne spaľuje tuky a produkuje energiu
-zvyšuje športový výkon
-podporuje zdravie kardiovaskulárneho systému
-podporuje regeneráciu a zmierňuje únavu organizmu
-neobsahuje zbytočné konzervanty

OBSAH BALENIA
500 ml ( 50 dávok )

DÁVKOVANIE
Odporúčaná denná dávka je 10 ml, a to jednu dávku 30 minút pred tréningom. Obsah odmerky je možné vypiť priamo alebo zriediť nesladeným nápojom. Pred použitím nezabudnite pretrepať.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 500 ml50 dávok
Účinné látky na jednu dávku10 ml
Energetická hodnota9,3 kcal / 39 kj
Tuky0 g
Sacharidy0 g
Bielkoviny
2,2 mg
L-Karnitín
2200 mg
ZLOŽENIE
Príchuť orange: Čistená voda, L - Karnitín báza, regulátor kyslosti (kyselina citrónová E330), konzervant (kyselina sorbová E200), pomarančová aróma, náhradné sladidlá (sukralóza E955, acesulfam K E950).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Môže obsahovať mlieko, sóju, lepok, mäkkýše, vajcia, sezamové semená, orechy. Obsahuje sladidlo.

Upozornenie
GymBeam L-carnitine sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. L-karnitín sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do dvoch mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)