L-Carnitine + Chrome For Her 60 kaps - BioTechUSA

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 2 kaps, obsah balenia 60 kaps teda 30 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke l-carnitín 1000 mg, chróm 20

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 2 kaps s dostatočným množstvom vody. Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( 2 kaps ).  V tréningové dni 1 dávku 30 minút pred tréningom. V netréningové dni 1 dávku pred jedlom. 

Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj žien každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako silný spaľovač tuku


Výrobok na kontrolu telesnej hmotnosti v kapsulách, s L-karnitínom a chrómom, bez stimulantov.

Línia BioTechUSA For Her vznikla preto, aby ponúkla kompletné riešenie na tvarovanie postavy pre ženy. Pri vývoji produktov sme dbali na to, aby sme vytvorili produkty bez cukru, bez laktózy*, bez konzervačných látok a bez GMO. Aktívne zložky našich výrobkov prémiovej kvality vám pomôžu, aby ste sa vydali na novú cestu. Cestu ktorá vás zavedie k najväčšiemu pokladu ženy – sebavedomiu.
*V prípade práškových doplnkov tvrdenie platí pre nápoj pripravený s vodou.

Boj s nadváhou

Nech sa už jedná o ženu mladšiu či staršiu, slobodnú či vo vzťahu, plachú alebo horkokrvnú, s priemerným telom alebo telom supermodelky, neexistuje taká žena ktorá by bola spokojná s každou časťou svojho tela! Je to práve naopak! Vo väčšine prípadov sa ženy snažia schudnúť.

Našu genetiku si nevyberieme, ale každý kto má vôľu a pridá k tomu aj výkon je schopný zmeniť svoju postavu, aj Ty! Úspešné formovanie tela vychádza zo zmeny životného štýlu, ktorý je založený na zdravom stravovaní a pravidelnom cvičení a celý proces môže byť ešte efektívnejší s pomocou doplnkov výživy na kontrolu hmotnosti. Okrem adekvátnej diéty a cvičenia, budú pomáhať pri väčšom využití kalórií a získavaní energie z tukov.

Čo je L-karnitín?

L-karnitín je najpopulárnejšia aktívna zložka použitá počas chudnutia, aminokyselina ktorú ľudské telo prirodzene produkuje. Vzhľadom na to, že karnitín pomáha transportu mastných kyselín, energia obsiahnutá v tukoch môže byť vďaka nemu lepšie využitá. To znamená, že karnitín je nevyhnutný pri premene tukov na energiu. Ak sa snažíte o redukciu hmotnosti, je odporučené zvýšiť príjem L-karnitínu pred tréningom.

Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a k správnej látkovej premene makronutrientov.

OBSAH BALENIA

60 kapsúl  ( 30 dávok )

DÁVKOVANIE

 Výška jednej dávky 2 kaps s dostatočným množstvom vody. Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( 2 kaps ).  V tréningové dni 1 dávku 30 minút pred tréningom. V netréningové dni 1 dávku pred jedlom. 

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 60 kaps30 dávok
Účinné látky na jednu dávku2 kaps
L-karnitín(z L-karnitín L-tartrát)
1000 mg
Chróm (chlorid chromitý a jeho hexahydrát)
20 mcg

ZLOŽENIE

L-karnitín L-tartrát (98%), kapsula [želatína, farbivá (oxid titaničitý, čierny oxid železa)], protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), chlorid chromitý a jeho hexahydrát (0,01%).

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Alergény

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom a dózu vždy dobre uzavrite!

  • 9.30 €

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem schudnúť

Môže Vás zaujímať

Rukavice HOLLYWOOD dámske - BodyBulldozer
Fitness uterák PINK EVO - BodyBulldozer
Tielko IRON ROSE pink - BodyBulldozer
Bedrový neoprénový pás SAHARA - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Šejker MISS BODYBULLDOZER ružový 300 ml - BodyBulldozer