Lecithin 100 kaps - Scitec Nutrition

7.60 s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 1 kaps, obsah balenia 100 kaps teda 100 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke sójový lecitín 1200 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 kaps s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka počas dňa napríklad s hlavným jedlom.
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: na údržbu a ochranu pečene a mozgového systému Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 1 kaps, obsah balenia 100 kaps teda 100 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke sójový lecitín 1200 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 kaps s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka počas dňa napríklad s hlavným jedlom. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: na údržbu a ochranu pečene a mozgového systému

Prírodný sójový lecitín ako ochranca pečene a mozgového systému
Lecitín patrí medzi fosfolipidy, ktorého hlavnými zložkami sú mastné kyseliny a cholín, ako aj inozitol. Cholín je jednou zo zložiek neurotransmitérov a to konkrétne acetylcholínu, ktorý zlepšuje pamäť. Inozitol, podobne ako cholín, zohráva úlohu pri prenose signálov v nervovom systéme. Obe zlúčeniny zabraňujú usadzovaniu tukov v pečeni a preto je príjem lecitínu obsahujúceho cholín a inozitol prospešný v prevencii proti ukladaniu tuku v pečeni. Tento vplyv znižuje výskyt negatívnych efektov pri procese mohutného zväčšovania svalstva. Lecitín zohráva dôležitú úlohu aj pri prevencii proti artérioskleróze.

OBSAH BALENIA
100 kaps ( 100 dávok )

DÁVKOVANIE
Odporúčame užívať 1 kaps denne s jedlom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 100 kaps
100 dávok
Účinné látky na jednu dávku
1 kaps
Sójový lecitín
1200 mg
     z toho Fosfatidylcholín168 mg
Fosfatidylinozitol108 mg
Kyselina linolová642 mg

ZLOŽENIE
Sójový lecitín, hovädzia želatína, zvlhčovadlo: rastlinný glycerín, emulgátor: sójový olej; voda.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Lecithin sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Lecitínové kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)