Bomba cena
Bomba cena

Liver Support 80 kaps - Scitec Nutrition

8,50 € s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 1 kaps, obsah balenia 80 kaps teda 80 dávok Hlavné zložky: v každej dávke pestrec mariánsky 250 mg Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 kaps s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka počas dňa napríklad s hlavným jedlom. Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov Na čo slúži: na údržbu a ochranu pečene  Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 1 kaps, obsah balenia 80 kaps teda 80 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke pestrec mariánsky 250 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 kaps s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka počas dňa napríklad s hlavným jedlom.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: na údržbu a ochranu pečene 


Prírodný Pestrec mariánsky ako ochranca pečene 

Liver Support obsahuje výťažky známej liečivej rastliny, Pestreca mariánskeho (Silybrum marianum), ktorý je zdrojom všeobecne používaného silymarínu, pre podporu funkcií pečene.

OBSAH BALENIA
80 kaps ( 80 dávok )

DÁVKOVANIE
Odporúča sa konzumácia 1 kaps denne spolu s jedlom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 80 kaps80 dávok
Účinné látky na jednu dávku1 kaps
Silybum marianum ( Pestrec mariánsky )
250 mg
ZLOŽENIE
Silybum marianum (semeno) výťažky (80% silymarínu), látka pre zväčšenie objemu: olej zo sójových bôbov; hovädzia želatína, zvlhčujúca látka: glycerín; emulgátor: sójový lecitín; voda, farbivá: komplex chlorofilinu a medi, dioxid titaničitý.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Liver Support sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Liver Support kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)