MagnesLife 10 x 25 ml - Nutrend

Rýchlo vstrebateľná tekutá forma horčíka, obohatená o vitamín B6.

Športovci tento produkt využívajú ako pomocníka pri akútnych prípadoch jeho nedostatku. Medzi takéto prípady radíme kŕče, malátnosť, bolesti hlavy a podobne. Horčík (magnesium - Mg ) patrí medzi najdôležitejšie minerálne látky nevyhnutné pre život, ktoré si človek nedokáže sám vytvoriť. Preto sme odkázaní na jeho príjem potravou. Horčík plní mnoho životne dôležitých funkcií pri regulácii energetického metabolizmu, pretože pôsobí ako kofaktor a aktivátor rady enzýmov. Vitamín B6 (pyridoxín) musí byť neustále doplňovaný zo stravy. Okrem toho prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a ku zníženiu miery únavy a vyčerpania.

OBSAH BALENIA

250 ml - 10 X 25 ml ( 10 dávok )

DÁVKOVANIE

V prípade prípravy na dlhotrvajúci fyzický výkon dávkujte 2 - 3 dni pred očakávanou záťažou pred spaním. Pri dlhotrvajúcom alebo náročnom výkone majte dávku vždy pri sebe a použite v prípade potreby. Maximálne 1 fľaštička denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
 
NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 250 ml ( 10 X 25 ml )10 dávok
Účinné látky na jednu dávku25 ml
Energetická hodnota
12,9 kcal / 55,2 kj
Tuky 0 g
Sacharidy1,6 g
z toho cukry1,6 g
Bielkoviny 0 g
Vláknina0 g
Horčík
250 mg
Vitamín B6
8 mg
ZLOŽENIE

voda, citran horečnatý, fruktóza, regulátor kyslosti kyselina citrónová, glukóza, konzervačné látky kyselina sorbová a benzoan sodný, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), sladidlá acesulfam K a sukralóza.

Upozornenie

Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí! Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom.

  • 6.95 €

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: proti svalovým kŕčom, shot

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák RED BARON - BodyBulldozer
Rukavice ACTIVE unisex - BodyBulldozer
Bedrový neoprénový pás SAHARA - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Tričko ROYAL ARMY 141 tmavo sivé - BodyBulldozer