Maximum BCAA Syntho 240 kaps - Weider

Nová forma aminokyselín BCAA s revolučným transportným systémom - PTC

Weider Maximum BCAA Syntho – je nová, revolučná forma vetvených aminokyselín v kapsulovej forme s PTC transportným systémom zvyšujúcim prenos kyslíka do svalových buniek.

Základ BCAA SYNTHO tvorí voľná forma aminokyselín L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín v ideálnom pomere 2:1:1. Kapsulová forma zabezpečí podstatne rýchlejší presun aminokyselín z tráviaceho traktu do svalov.

Citran tridraselný - podporuje odbúravanie kyseliny mliečnej, umožňuje intenzívnejší a kvalitnejší tréning.

Vitamín B6 zlepšuje proteínovú syntézu. Ideálny prípravok na skvalitnenie tréningového procesu, ochranu a regeneráciu svalstva po intenzívnom tréningu. Vhodné pre športovcov a fyzicky zaťažených ľudí.

Najnovšia čistá syntetická forma aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) s revolučným transportným systémom (PTK). Kapsulová forma zabezpečí podstatne rýchlejší presun aminokyselín z tráviaceho traktu do svalov.

PTK (Phase Transport Katalisator - kys. Algínová) + TriCalcium Citrate (trojvápenatá soľ kyseliny citrónovej) zabezpečí lepšie využitie a prenos kyslíka do svalových buniek, tým zväčší objem a zároveň plochu membrán cez ktoré sa vstrebávajú všetky potrebné živiny.

OBSAH BALENIA

240 kaps ( 30 dávok )

DÁVKOVANIE

Užite jednu dávku /8 kapsúľ/ denne. Dávku rozložiť na 4 kapsule 30 min. pred tréningom a 4 kapsule ihneď po tréningu. Zapite dostatočným množstvom tekutín.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 240 kaps30 dávok
Účinné látky na jednu dávku8 kaps
Energetická hodnota23 kcal / 97 kj
Tuky
0 g
Sacharidy
0 g
Bielkoviny
5565 mg
L-Leucín
2400 mg
L-Izoleucín
1200 mg
L-Valín
1200 mg
Citran tridraselný
1100 mg
Kyselina alginová
20 mg
Vitamín B6
3 mg

ZLOŽENIE

33,9% L-Leucine, 17% L-Isoleucine, Tripotassium Citrate, Gelatine, Anticaking Agents: Magnesium Salts of fatty Acids, Silicon Dioxide; PTK (Algae Powder, Alginic Acid), Pyridoxine Hydrochloride (Vitamin B6), Colour: E172.

Upozornenie

Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby trpiace vysokým krvným tlakom. Skladujte mimo dosahu detí na suchom mieste, dobre uzavreté. Pred užívaním prípravku sa poraďte so svojím športovým lekárom.

Alergénové upozornenie: Môže obsahovať stopy laktózy, lepku, sóje a vaječného albumínu.

  • 24.81 €

  • Jednotková cena:
    0,10 € / kaps

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-červené - BodyBulldozer
Tričko ROYAL ARMY 142 modré admiral - BodyBulldozer