Mega Arginine 140 kaps - Scitec Nutrition

Kapsuly s mega obsahom arginínu.

Arginín, dávkovaný v kapsuliach rozširuje žily a pomáha pri prekrvení svalstva, prekrvuje srdcový sval a aj iné tkanivá. Zdokonalením vášho krvného obehu sa živiny dostávajú do vašich svalov efektívnejšie. Vďaka tomuto má vplyv na regeneráciu svalstva a uvoľňovanie inzulínu, čo zabraňuje obezite. Je ideálny pre ľudí, ktorý sa snažia o nárast svalovej hmoty. Tiež pomáha normalizovať činnosť mozgu, pečene a obranyschopnosti a ako bonus zvyšuje sexuálny apetít a pomáha vám zvyšovať dobu trvania erekcie.

OBSAH BALENIA

140 kaps ( 140 dávok )

DÁVKOVANIE

Užívajte denne 2-4 kapsuly Mega Arginine 30 minút pred tréningom. Pre dosiahnutie maximálneho účinku aj ráno po prebudení.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 140 kaps140 dávok
Účinné látky na jednu dávku1 kaps
L-Arginine
1300 mg

ZLOŽENIE

L-Arginín HCl, hovädzie želatína, protihrudkujúca látka (stearát horečnatý), farbivá (oxid titaničitý, čierny oxid železitý, E151).

Alergény

Neobsahuje alergény.

Upozornenie

Výživový doplnok, kapsuly, s obsahom náhradného sladidla. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

  • 22.40 €

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem silu

Môže Vás zaujímať

Tielko POWER LEGION ELITE 112 zelené army - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-oranžové - BodyBulldozer
Trhačky BULL čierno oranžové - BodyBulldozer