Mega Arginine 90 kaps - Scitec Nutrition

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 1 kaps, obsah balenia 90 kaps teda 90 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke l-arginín 1300 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 kaps s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1-2 dávky. V tréningové dni 1 dávku 30 minút pred tréningom plus 1 dávku pred spaním. V netréningové dni 1 dávku pred spaním.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rozšírenie ciev v prospech účinnejšieho prúdenia krvi v organizme

Kapsuly s mega obsahom arginínu

Arginín, dávkovaný v kapsuliach rozširuje žily a pomáha pri prekrvení svalstva, prekrvuje srdcový sval a aj iné tkanivá. Zdokonalením vášho krvného obehu sa živiny dostávajú do vašich svalov efektívnejšie. Vďaka tomuto má vplyv na regeneráciu svalstva a uvoľňovanie inzulínu, čo zabraňuje obezite. Je ideálny pre ľudí, ktorý sa snažia o nárast svalovej hmoty. Tiež pomáha normalizovať činnosť mozgu, pečene a obranyschopnosti a ako bonus zvyšuje sexuálny apetít a pomáha vám zvyšovať dobu trvania erekcie.

OBSAH BALENIA

90 kaps ( 90 dávok )

DÁVKOVANIE

Užívajte denne 1 - 2 kapsuly Mega Arginine 30 minút pred tréningom. Pre dosiahnutie maximálneho účinku aj večer pred spánkom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 90 kaps90 dávok
Účinné látky na jednu dávku1 kaps
L-Arginine
1300 mg

ZLOŽENIE

L-Arginín HCl, hovädzie želatína, protihrudkujúca látka (stearát horečnatý), farbivá (oxid titaničitý, čierny oxid železitý, E151)

Alergény

Produkt bol vyhotovený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, rýb a krabov!

Upozornenie

Výživový doplnok, kapsuly, s obsahom náhradného sladidla. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

  • 13.90 €

  • Jednotková cena:
    0,15 € / kaps

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem silu

Môže Vás zaujímať

Tielko POWER LEGION ELITE 113 hnedé camo - BodyBulldozer
Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Rukavice ACTIVE unisex - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Opasok HARD - BodyBulldozer
  • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer

Bedrový neoprénový pás SAHARA - BodyBulldozer