Bomba cena
Bomba cena

Mega Carni-X 60 kaps - Scitec Nutrition

13,85 € s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 1 kaps, obsah balenia 60 kaps teda 60 dávok Hlavné zložky: v každej dávke l-carnitín 1000 mg Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 kaps s dostatočným množstvom vody nalačno. Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky nalačno.  V tréningové dni 1 dávku 30 minút pred tréningom a prípadnú ďalšiu medzi jedlami. V netréningové dni 1- 1  dávku pred jedlami. Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj žien každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako silný spaľovač tuku a ľahký energizér Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 1 kaps, obsah balenia 60 kaps teda 60 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke l-carnitín 1000 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 kaps s dostatočným množstvom vody nalačno. Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky nalačno.  V tréningové dni 1 dávku 30 minút pred tréningom a prípadnú ďalšiu medzi jedlami. V netréningové dni 1- 1  dávku pred jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj žien každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako silný spaľovač tuku a ľahký energizér

Karnitínové kapsuly na podporu spaľovania tuku

Karnitín je bezpečný prvok obsiahnutý aj v rôznych potravinách. Je to aminokyselina, ktorá sa vytvára aj v ľudskom organizme a má dôležitú úlohu pri spaľovaní tuku. Pomocou karnitínového transportného systému sa premiestňujú mastné kyseliny uvoľnené z tukových buniek na miesto ich spaľovania. Karnitín pomáha udržiavať normálnu srdcovú funkciu, bráni hromadeniu kyseliny mliečnej vo svaloch, pomáha pri zásobovaní svalov kyslíkom vďaka čomu odďaľuje únavu. Strava vám dokáže zabezpečiť len 100 až 300mg karnitínu a denná dávka tohto produktu je až 1000 až 2000mg, ktoré vám pomôžu aj pi zlepšení regenerácie a má aj pozitívny účinok na udržiavanie hladiny cukru v krvi. Je to veľmi dôležitý produkt pri redukčných diétach, pri spaľovaní tuku alebo pri vyrysovaní svalovej hmoty.

OBSAH BALENIA
60 kaps ( 60 dávok )

DÁVKOVANIE
Jedna dávka spaľovača predstavuje 1 kapsulu. Užite denne 1 až 2 dávky produktu 60 minút pred tréningom a v netréningové dni pred jedlami.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 60 kaps
60 dávok
Účinné látky na jednu dávku
1 kaps
L-karnitín l-tartarát
1000 mg
     z toho L-karnitín679 mg

ZLOŽENIE
L-karnitín, L-tartarát, hovädzia želatína, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; farbivá: oxid titaničitý, čierný oxid železa , brilantná čierna BN.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Scitec Mega Carni-X  sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a pre osoby ktoré majú problémy s krvným tlakom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Mega Carni-X kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)