Mega Fat Burner For Her 90 kaps - BioTechUSA

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 3 kaps, obsah balenia 90 kaps teda 30 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke l-carnitín 716 mg, HCA 225 mg, CLA 225 mg, chróm 25 mcg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 3 kaps s veľkým pohárom vody pred hlavným jedlom. Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( 3 kaps ) pred hlavným jedlom. 

Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj žien každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako silný spaľovač tuku


Komplexný spaľovač bez kofeínu v kapsuliach s L-karnitínom a chrómom.

Boj s nadváhou

Či už ide o ženu mladšiu alebo staršiu, plnšiu či štíhlejšiu, o ženu slobodnú či vo vzťahu, hanblivú alebo horkokrvnú, s priemerným telom alebo telom super modelky, neexistuje taká žena, ktorá by bola spokojná s každou časťou svojho tela, a to je ešte slabé slovo. Priania žien sú väčšinou zamerané na úbytok hmotnosti. Je zrejmé, že genetiku nezmeníte, ale ak je vôľa - spojená s odhodlaním – potom každý, dokonca aj vy môžete zmeniť svoju postavu! Zmena, je však výsledkom životného štýlu, základom ktorého je zdravá strava a pravidelný pohyb. Pre zvýšenie účinku môžete ešte zvážiť použitie doplnkov na kontrolu telesnej hmotnosti. Spoločne so správnou diétou a cvičením, tieto produkty podporujú zvýšený kalorický výdaj a získavanie energie z tuku.

Mega Fat Burner bez kofeínu

Vylepšený Mega Fat Burner doplnok na kontrolu hmotnosti je teraz dostupný aj pre ženy vo verzii bez kofeínu. Teraz je ho bezpečné užívať aj dlhodobo, aj pre ľudí s výraznou nadváhou alebo vysokým krvným tlakom. Toto všetko bolo doplnené zložkami, ktoré poskytujú telu skvelú podporu počas diéty: vitamínmi, minerálmi, výťažkami z rastlín, L-karnitínom a chrómom.

Najpopulárnejšou aktívnou látkou vhodnou pre podporu vašej diéty je L-karnitín, ktorý je zlúčenina obsahujúca aminokyseliny, prirodzene sa tvoriace v ľudskom tele. L-karnitín je súčasťou transportného systému mastných kyselín, vďaka nemu môže byť využitá energia z tuku, a preto je nevyhnutný pre premenu tuku na energiu.

Chróm prispieva k normálnemu metabolizmu makronutrientov a udržuje normálnu hladinu cukru v krvi.

Zinok prispieva k správnej látkovej premene mastných kyselín. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Železo prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

OBSAH BALENIA

90 kaps ( 30 dávok )

DÁVKOVANIE

Užívajte 3 kapsuly denne pred hlavným jedlom s veľkým pohárom vody.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 90 kaps30 dávok
Účinné látky na jednu dávku3 kaps
Energetická hodnota5,2 kcal / 22 kj
Tuky
0,46 g
z toho nasýtené mastné kyseliny
0,02 g
Sacharidy0,21 g
z toho cukry
0 g
Vláknina
0,1 g
Bielkoviny
0,01 g
Soľ
0 g
Železo
14 mg
Zinok
6 mg
Jód
75 mcg
Chróm
25 mcg
Kyselina pantoténová
6 mg
Niacín
4,5 mg
Vitamín B6
1,3 mg
Folát
195 mcg
Vitamín B12
2,2 mcg
L-karnitín (z L-karnitín L-tartrát a acetyl L-karnitín hydrochlorid)
716 mg
HCA225 mg
CLA225 mg


ZLOŽENIE

L-carnitine Blend 44% (L-karnitín L-tartrát, acetyl L-karnitín HCl), CLA prášok (obsahuje mlieko, sóju) (16%), Garcínia kambodžská (Garcinia cambogia) extrakt z plodov (16%), kapsula [želatína, farbivá (oxid titaničitý, čierny oxid železa)], Vitamin-Mineral Blend [fumaran železnatý, oxid zinočnatý (0,38%), D-pantotenát vápenatý, nikotínamid, pyridoxínhydrochlorid, kyanokobalamín, kyselina pteroylmonoglutámová, hexahydrát chloridu chromitého (0,007%), jodid draselný], protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), Burn Complex Blend 2,5% (extrakt z plodov kajenského korenia, extrakt z plodov čierneho korenia).

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Alergény

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce vajcia, lepok, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom!

  • 10.75 €

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem schudnúť

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák PINK EVO - BodyBulldozer
Rukavice HOLLYWOOD dámske - BodyBulldozer
Šejker MISS BODYBULLDOZER ružový 300 ml - BodyBulldozer
Šiltovka ružová - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Tielko IRON ROSE mätové - BodyBulldozer