Mega Ginseng 100 kaps - Scitec Nutrition

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 1 kaps, obsah balenia 100 kaps teda 100 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke kórejský ženšen 62,5 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 kaps  počas jedla s množstvou tekutín. Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky s jedlom podľa možnosti vždy v rovnakom čase dňa.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - v diéte ako aj objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje zvýšenie fyzického a psychického výkonu


Ženšen je stáročia užívaná liečivá rastlina, ktorá podporuje fyzickú silu a koncentráciu

Ženšen (Panax ginseng) je stáročia užívaná liečivá rastlina. Podporuje fyzickú silu a koncentráciu. Pre svoj adaptogénny účinok vďačí v prvom rade ginzenoidným zlúčeninám. Obsahuje aj vitamíny a minerálne látky. Posilňuje obranyschopnosť organizmu voči rôznorodým nepriaznivým vplyvom, znižuje pôsobenie stresu, môže znižovať hladinu glykogénu v krvi a prispieť k posilneniu imunitného systému. Jeho užívanie môže byť prospešné pri únave, vyčerpanosti, alebo pri väčšom fyzickom a psychickom zaťažení. Používa sa širokospektrálne pri liečení niektorých sexuálnych porúch. Nemá vplyv na hladinu hormónov, priamo aktivuje nervovú sústavu a funkciu pohlavných orgánov. Je bezpečným prostriedkom zvýšenia pohlavného pudu, ako aj podpory sexuálneho výkonu. Podľa najnovších výskumov má aj protizápalový efekt.

OBSAH BALENIA

100 kaps ( 100 dávok )

DÁVKOVANIE

Odporúčame 1- 2 krát denne 1 kapsulu počas jedla s množstvou tekutín. Po uplynutí 3 mesiacov užívania treba urobiť prestávku na dobu 2 týždňov.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 100 kaps100 dávok
Účinné látky na jednu dávku1 kaps
Kórejský ženšen
62,5 mg

ZLOŽENIE

Kórejský ženšen ( koreň ), želetína, silicium dioxid, magnezium stearát, želetínová kapsula

Alergény 

Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

Upozornenie

Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby s kardiovaskulárnymi ochoreniami. Pred užívaním konzultujte so svojím lekárom. Môže mať vplyv na hladinu cukru v krvi. Pri výskyte nežiadajúcich účinkov okamžite prerušte užívanie a konzultujte so svojím lekárom. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Musia sa uskladňovať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Musia sa uskladňovať mimo dosahu malých detí.

  • 9.40 €

  • Jednotková cena:
    0,09 € / kaps

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem zdravo žiť

Môže Vás zaujímať

Tielko POWER LEGION ELITE 112 zelené army - BodyBulldozer
Šejker NOMEN EST OMEN červený 600 ml - BodyBulldozer
Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Tielko BATTALION sivé - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Rukavice ACTIVE unisex - BodyBulldozer