Mental Focus 90 kaps - Scitec Nutrition

Super zmes na zvýšenie fyzického a mentálneho výkonu.

Acetyl L-karnitín (ALC) je forma karnitínu, ktorá sa do organizmu dostáva účinnejším spôsobom a na rozdiel od L-karnitínu ľahšie preniká krvno-mozgovou bariérou, má dôležitý vplyv na mozog (zvyšuje ostražitosť, sústredenosť, kognitívne funkcie aj pamäť). Antikatabolická aminokyselina tyrozín je výborným energizérom a posilňuje činnosť neurotransmitérov (prenášače nervových vzruchov). Fyzická námaha, ako napríklad tréning znižujú hladinu neurotransmitérov. Aj tento deficit je zodpovedný za vznik únavy a pretrénovanosti. Tyrozín pomáha v renovovaní optimálnej hladiny týchto nervových prenášačov, čo prináša rýchly nárast výkonu. Kofeín zabezpečí efekt zvýšenia výkonnosti, ktorý sa vo všeobecnosti pripisuje káve. Káva obsahuje stovky účinných látok, ktoré čiastočne eliminujú pozitívny vplyv kofeínu. V prípade užívania kávy je nemožné presné dávkovanie kofeínu. Kofeín stimuluje aj centrálny nervový systém, zostruje vnímanie, mentálny fokus a urýchľuje látkovú výmenu!

OBSAH BALENIA

90 kaps ( 90 dávok )

DÁVKOVANIE

Užívajte 1 kapsulu 60 minút pred tréningom alebo pred aktivitou, ktorá vyžaduje ostražitosť a koncentráciu. Produkt nie je plnohodnotnou náhradou stravy, užívajte len pre doplnenie výživy.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 90 kaps90 dávok
Účinné látky na jednu dávku1 kaps
Acetyl L-Karnitín
375 mg
L-Tyrozín
375 mg
Kofeín (bezvodý)
50 mg

ZLOŽENIE

Acetyl L-karnitín hydrochlorid, L-tirozín, hovädzia želatína, kofeín bezvodý, protihrudkové činidlo: stearan horečnatý; farbivá: oxid titaničitý, čierny oxid  železa, E151.

Alergény

Neobsahuje alergény.

Upozornenie

Výživový doplnok, kapsuly. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

  • 9.40 €

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem výkon

Môže Vás zaujímať

Tielko POWER LEGION 152 sivé camo - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-oranžové - BodyBulldozer
Opasok HARD - BodyBulldozer
  • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer

Šejker NOMEN EST OMEN červený 600 ml - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-červené - BodyBulldozer