Mutant Whey 2270 g - PVL

Mutant vylepšená proteínová zmes obsahuje 4 proteínových zdrojov, v každej dávke 5g BCAA. 100% výborná chuť!

Enormný rast svalov? s Mutantom sa Vám to podarí ešte rýchlejšie.

Srvátková bielkovina je od nepamäti považovaná za ULTIMÁTNY zdroj bielkovín, nový Mutant WHEY proteín je unikátny, 5 stupňový srvátkový proteín, ktorý spúšťa enormný rast svalov a zvyšuje retenciu dusíka. Áno, srvátkový proteín pomáha rásť, ale Mutant WHEY vám pomáha rásť ešte rýchlejšie!

Nový Mutant WHEY bol špeciálne vyvinutý po 28 mesiacoch výskumu. Jedná sa o svetovo prvý proteín, pri ktorom boli použité špeciálne druhy proteínu, z ktorých každý má svoje vlastné a jedinečné vlastnosti. Tento 5 zložkový WHEY proteín sa dostáva ku každému receptoru zvlášť a tým zabezpečuje jedinečné dopravenie stavebných látok do cieľových buniek.

Čo to znamená? Žiadny, zbytočne nespracovaný produkt nevzniká, je 100 % využitý!!! Každý z 4 zdrojov srvátkových bielkovín sú 100 % kompletné a bohaté na BCAA a glutamín, čo sú látky dôležité pre potrebný anabolizmus!

Produkt je vyrobený v našich federálne kontrolovaných GMP (Good Manufacturing Practes) licencovaných zariadeniach. V GMP je protokol špeciálne využívaný v potravinárskom, farmaceutickom a zdravotníckom priemysle. Tým zaručujeme spotrebiteľom najvyššiu kvalitu, bezpečnosť a ochranu zdravia v každom ohľade. Naše federálne zariadenia tiež vykonávajú EXTRA bezpečnostné testy na (salomonela, lystéria a iné škodlivé patogény). Tieto testy sa nevykonávajú u iných druhoch srvátkových proteínových koncentrátov. Navyše, naša firma je exkluzívnym vlastníkom vývozných licencií, čo nám umožňuje naše produkty exportovať do viac ako 85 krajín po celom svete. Celý sortiment musí spĺňať všetky dôležité vývozné kritériá.

Žiadny výrobok, ktorý neprejde náročnými testami, nemôže byť určený spotrebiteľovi. Naša firma vám garantuje, že sa ku vám dostane len to najlepšie, čo na trhu nájdete. V Mutant WHEY nájdete všetky najkvalitnejšie a najčistejšie zložky!

Čo nájdete v Mutant Whey?

  • 4 druhy srvátkovej bielkoviny, ktoré vyvolávajú extrémnu proteínovú syntézu
  • Posilnená extra zložka glutamínu
  • Neobsahuje aspartám, ako sladilo je použitá sukralóza
  • Extrémne lahodná a krémová chuť, ideálna na každodenné užívanie
  • O polovicu menej cholesterolu, ako pri iných druhoch srvátkových proteínových koncentrátov
  • Znížený obsah laktózy
  • Maximálne instantný
  • Lahodné príchute

S Mutant WHEY získate „hard rock“ svaly, v rýchlom čase. Je o 100% lepší, než tradičné druhy srvátkových produktov. Mutant WHEY formula je jedinečná a špeciálne vyvinutá koncepcia, obsahujúca NITROSERUMTM(jedinečný membránový srvátkový koncentrát s komplexom fosfolipidov). To predstavuje úplne nový „ŠTANDARD“ srvátkových bielkovín!

NITROSERUMTM je nová forma srvátky, s ktorou dosiahnete rýchlejší rast svalov a navyše posilníte vylučovanie rastového hormónu. Iste vám je známe, že srvátkové izoláty sú rýchlo vstrebateľné, ale nie všetky môžu byť absorbované. NITROSERUMTM vstrebáva tieto bielkoviny stálym tempom, čo zabezpečí postupné zásobovanie svalov stavebnými látkami. Obsahuje prírodné fosfolipidy a kolostrálne rastové faktory (IGF-1, IGF-2), ktoré podporujú rast organizmu. S Mutant WHEY budete cítiť, ako vaše telo rastie a je silnejšie!

Micro srvátkové koncentráty, boli tradične považované za „zlatý štandard“ srvátkových bielkovín, s rýchlym vstrebávaním a zníženým obsahom laktózy. Obsahuje imunoglobulínové zložky a tým podporuje imunitný systém človeka. Spracovaním srvátky našou metódou získate tie najrýchlejšie a najvstrebateľnejšie bielkoviny na trhu! Do rúk dostanete produkt s nízkym obsahom sacharidov „LOW CARB“ a bielkoviny, ktoré dokážu vo svaloch udržať o mnoho viac dusíka, než ostatné zdroje. Mutant WHEY je bez laktózy!

ActiNOS®: je hydrolyzovaný Whey proteín s bioaktívnou peptidovou izoláciou. Vyrobený patentovaným systémom, ktorý rýchlo stimuluje NOS (syntázy oxidu dusnatého), až o 950%. Tým sa zlepšuje prietok krvi a zabezpečí sa tak lepšia výživa pre vaše svaly.

Hydrolyzovaný Whey proteín poskytuje kritické bioaktívne látky, vrátane Di, Tri a Oligo peptidy, beta-laktoglobulín, alfa-laktalbumín, sérový albumín a imunoglobulíny. Jedná sa o nový „Platinum Standard“, dokonca ešte rýchlejší, než tradičné srvátkové izoláty! To je číslo jedna v schopnosti retencie dusíka v organizme!

Kontrolovaný komplex obsahuje komplex vlákniny, ktorý pomáha zlepšovať dokonalejšie vstrebávanie aminokyselín a tým sú receptory schopné lepšie absorbovať každú frakciu srvátky.

Balenie

2270 g

Dávkovanie

Bežné použitie: Zmiešajte 1 odmerku produktu s 250-450 ml studenej vody, intenzívne pretrepte 15-25 sekúnd a nápoj je pripravený!

„Mutant“ použitie: Zmiešajte 2 odmerky produktu s 500 ml studenej vody, intenzívne pretrepte 15-25 sekúnd a nápoj je pripravený!

Užívajte 1 až 3 krát denne, najlepšie ráno po prebudení, po tréningu a pred spaním.

Nutričné hodnoty

  1 odmerky (37 g)
Kalórie 140 kcal / 590 kJ
Bielkoviny 22 g
Sacharidy
z toho cukor
8 g
3 g
Saturované tuky 1,5 g
Soľ 330 mg

Aminokyseliny v jednej dávke

  • 25.85 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Tričko VICTORY 131 tmavo sivé - BodyBulldozer
Mikina BATTALION 2 sivá - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-oranžové - BodyBulldozer