Oat N Whey 1380 g - Scitec Nutrition

14.00 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 92 g  ( 2 a 1/4 odmerky ), obsah balenia 1380 g teda 15 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 35 g, sacharidy 40 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 92 g  ( 2 a 1/4 odmerky ) prášku s 300 ml vody alebo mlieka, Denné odporúčané množstvo 1 - 3 dávky počas dňa.
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 92 g  ( 2 a 1/4 odmerky ), obsah balenia 1380 g teda 15 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 35 g, sacharidy 40 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 92 g  ( 2 a 1/4 odmerky ) prášku s 300 ml vody alebo mlieka, Denné odporúčané množstvo 1 - 3 dávky počas dňa. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov 
Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty 

Výborná náhrada stravy s ovsenými vločkami a srvátkou
Ovos je pre mnoho ľudí obľúbenou potravinou, bez toho, či vykonávajú ťažkú fyzickú prácu alebo nie. Pre zvýšenie pohodlia sme v tomto produkte zmiešali ovos so srvátkovou bielkovinou, čím sme vytvorili také jedlo, ktoré možno pre podporu fyzického výkonu konzumovať kedykoľvek počas dňa. Pridaná bielkovina je výlučne srvátkového pôvodu. Bielkoviny prijaté stravou, sú zdrojom životu nevyhnutných aminokyselín a dusíka, ktoré sú potrebné pre množenie tkanív a k ich zachovaniu. Oat’n’Whey prispieva k rastu svalovej hmoty, k ich zachovaniu, a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí.

Bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné aminokyseliny, vrátane 9-tich aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať v strave (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). Využiteľnosť bielkovín v strave sa hodnotí na základe množstva vstrebaného a v tele uloženého dusíka z danej bielkoviny, teda podľa toho, ako je schopná nahradiť denný úbytok dusíka.
Oat N Whey - kombinácia kvalitného srvátkového proteínu a ovsených vločiek - sacharidov s nízkym glykemickým indexom. Produkt chutí výborne, preto nebudete chcieť vynechať toto jedlo, alebo porušovať vašu diétu.

OBSAH BALENIA
1380 g ( 15 dávok )

DÁVKOVANIE
V závislosti na telesnej hmotnosti sa odporúča užívať denne 1-3 dávky Oat N Whey, rozmiešanej v 300 ml vody alebo mlieka, ako kompletné jedlo počas dňa.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 1380 g15 dávok
Účinné látky na jednu dávku92 g  ( 2 a 1/4 odmerky )
Energetická hodnota366 kcal/ 1537 kj
Tuky6 g
     z toho nasýtené3 g
Sacharidy40 g
     z toho cukry3 g
Bielkoviny35 g
Vláknina6 g
Soľ0,92 g
Draslík365 mg
Taurín300 mg

ZLOŽENIE
Príchuť čokoláda: ovsená múka (glutén), koncentrát srvátkovej bielkoviny (sójový lecitín), dextróza, kakaový prášok (obsah tuku 10-12%), prírodné a umelé arómy (čokoláda, smotanová vanilka), zvýrazňovač chute (chlorid sodný), taurín, sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), zahusťovadlo (xantánová guma).
Príchuť vanilka: ovsená múka (glutén), koncentrát srvátkovej bielkoviny (sójový lecitín), dextróza, zvýrazňovač chute (chlorid sodný), prírodná a umelá aróma (vanilka), taurín, sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), zahusťovadlo (xantánová guma).
Príchuť jahoda: ovsená múka (glutén), koncentrát srvátkovej bielkoviny (sójový lecitín), dextróza, prírodná a umelá aróma (jahoda), zvýrazňovač chute (chlorid sodný), farbivo (strawbery red), taurín, sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), zahusťovadlo (xantánová guma).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Oat N Whey sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Produkt môže vplývať na účinky a vstrebávateľnosť niektorých liekov! Pred užívaním konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Oat N Whey proteínový prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)