Bomba cena
Bomba cena

One-A-Day 100 tabl - BioTechUSA

8,21 € s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 tabl, obsah balenia 100 tabl teda 100 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke celá rada vitamínov a minerálov
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tabl s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka kedykoľvek počas dňa s jedlom.
Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne  - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcovNa čo slúži: doplňuje vitamíny a minerály  v prospech maxiimálnej aktivity ľudského tela
Na čo slúži: doplňuje vitamíny a minerály  v prospech maxiimálnej aktivity ľudského tela Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 tabl, obsah balenia 100 tabl teda 100 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke celá rada vitamínov a minerálov

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tabl s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka kedykoľvek počas dňa s jedlom.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne  - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: doplňuje vitamíny a minerály  v prospech maxiimálnej aktivity ľudského tela

Komplex vitamínov, minerálnych látok a iných účinných látok

Ako už z názvu vyplíva, stáčí brať iba 1 kapsulu denne a budete sa cítiť vynikajúco! Ten skvelý výrobok od BIOTECH USA je vysokoúčinným zdrojom vitamínov a minerálov potrebných pre správnu funkciu a chod našeho tela. One-A-Day je určený naozaj pre každého bez rozdielu na vek, pohlavie či športovú aktivitu pretože my všetci túžime byť zdravý a fit. Objavte kúzlo len jednej tabletky denne! One-a-day nie je hocijaký multivitamín. Je to viaczložkový doplnok výživy obsahujúci dôležité vitamíny a minerálne látky, ktoré sa navzájom dopĺňajú pri vstupe do vášho organizmu. Táto fantastická vitamínová zmes obsahuje 12 vitamínov, medzi nimi aj rad prospešných vitamínov B a 10 minerálnych látok.

OBSAH BALENIA
100 tabliet ( 100 dávok )

DÁVKOVANIE
Užívajte 1 tabletu denne s pohárom vody a jedlom.

 NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 100 tabl100 dávok
Účinné látky na jednu dávku 1 tabl
Vitamín A
1650 mcg
Vitamín C
120 mg
Vitamín D
10 mcg
Vitamín E
13,4 mg
Tiamín (vitamín B1)
3 mg
Riboflavín (vitamín B2)
3 mg
Niacín (nikotínamid)
30 mg
Pyridoxín HCl (vitamín B6)
3 mg
Kyselina listová (vitamín B9)
400 mcg
Kyanokobalamín (vitamín B12)
9 mcg
Biotín
15 mcg
Kyselina pantoténová (vitamín B5)
10 mg
Vápnik
120 mg
Železo
17 mg
Fosfor
105 mg
Jód
150 mcg
Horčík
100 mg
Zinok
15 mg
Selén
10 mcg
Mangán
4 mg
Chróm
15 mcg
Molybdén
15 mcg

ZLOŽENIE
Horečnaté soli kyseliny ortofosforečnej, objemové činidlo (celulózový gél), oxid horečnatý, kyselina L-askorbová, povlaková látka [stabilizátor (očkovaný kopolymér vinylalkoholu s etylénglykolom, polyvinylalkohol), protihrudkujúca látka (mastenec, mono a diglyceridy mastných kyselín), farbivo (oxid titaničitý)], fumaran železnatý, DL-alfa-tokoferylacetát, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), nikotínamid, oxid zinočnatý, retinyl-acetát, síran mangánatý, D-pantotenát vápenatý, cholekalciferol, tiamínmononitrát, pyridoxín-hydrochlorid, riboflavín, kyselina pteroylmonoglutámová, jodid draselný, chlorid chormitý, molybdénan sodný, seleničitan sodný, D-biotín, kyanokobalamín. 

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Biotech One-A-Day sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech One-A-Day multivitamín sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)