TOP produkt
TOP produkt

Premium Multivitamin 60 tabl - Good Vitamin

Výrobca: GoodVitamin
6,95 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 2 tabl, obsah balenia 60 tabl teda 30 dávok
Hlavné zložky: v dennej dávke vitamín C 120 mg, vápnik 216 mg, rada vitamínov B 58,3 mg , vitamín E 20 mg, horčík 16,8 mg, zinok 3,2 mg
Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 tablety denne prioritne ráno s raňajkami 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: k pokrytiu dennej výživovej potreby, podporuje komplexnú funkčnosť organizmu

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 2 tabl, obsah balenia 60 tabl teda 30 dávok
Hlavné zložky: v dennej dávke vitamín C 120 mg, vápnik 216 mg, rada vitamínov B 58,3 mg , vitamín E 20 mg, horčík 16,8 mg, zinok 3,2 mg
Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 tablety denne prioritne ráno s raňajkami 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: k pokrytiu dennej výživovej potreby, podporuje komplexnú funkčnosť organizmu


Vysokúrovňová podpora zdravia so silou prémiových vitamínov a minerálov
Vitamíny a minerály sa považujú za nevyhnutné živiny - pretože pri každodennom fungovaní nášho tela plnia tisícky úloh. Pomáhajú posilniť kosti, liečiť rany a upevniť náš imunitný systém. Tiež premieňajú jedlo na energiu a obnovia poškodenie buniek. Zdravý organizmus potrebuje svoju dávku vitamínov a minerálov na fungovanie a potlačenie chorôb. Naše telo nedokáže vyprodukovať vitamíny preto je potrebné ich dostať zo stravy a z doplnkov výživy. Naše telo každý deň plne pracuje. Chrlí bohatú červenú krv, ktorá prenáša živiny a kyslík do vzdialených základní, a vysiela nervové signály preskakujúce tisíce kilometrov mozgových a telesných dráh. Tiež formuluje chemických poslov, ktorí prechádzajú z jedného orgánu do druhého, a vydáva pokyny, ktoré nám pomôžu udržať zdravý život. Aby sme to však všetko zvládli, naše telo si vyžaduje nejaké "potraviny". Patrí sem najmenej 30 vitamínov, minerálov a zložiek potravy, ktoré naše telo potrebuje, ale nedokáže si ich samo vyrobiť v dostatočnom množstve.

Tvoje zdravie je naša srdcová záležitosť 
Pre dosiahnutie najvyššej kvality a najlepšej využiteľnosti v tele nie sú postačujúce čisto len suroviny. V Good Vitamine dbáme na to aby naše výrobky boli čo najúčinnejšie (s výsokým obsahom účinnyćh látok) ale s minimom prídavných látok. Používame látky ktoré naše telo naozaj potrebuje pre najlepšie výsledky a vylúčime chemické škodlivá ktoré v našom tele by nemali čo hladať. V praxi to znamená že náš Premium Multivitamin neobsahuje glazúru, farbivá ani konzervačné látky. Vďaka malému rozmeru tabletiek (podobné ako lentilky) prehltanie vôbec nebude robiť problém pre nikoho.  

Všetky produkty značky Good Vitamin, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené, legálne a bezpečné suroviny.

100% prémiová prírodná značka
V Good Vitamine dobre vieme že lepšie živiny znamenajú kvalitnejší život a lepší výkon. Preto pri výrobe a vývoji produktov dbáme na kvalitu použitých surovín čo je v absolútnej zhode s našim sloganom VITAMIN FOOD LIVE GOOD. Použitie umelých prísad pri výrobe minimalizujeme alebo úplne ignorujeme. Počas viacročnej praxe sa viackrát potvrdilo že s prírodnými prísadmi dokážeme vytvoriť nielen výživné ale i chutné produkty. Čisté zloženie oceňuje i telo a mysel čo sa potom odzrkadluje aj na lepšej kvalite života, osobnej pohode a životnej spokojnosti. 

OBSAH BALENIA
60 tabl (30 dávok)

DÁVKOVANIE
Užívajte 2 tablety denne prioritne ráno s raňajkami.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Charakteristické a účinné látky
2 tablety
RVH* (2 tablety)
Aquamin®
600 mg
**
     z toho vápnik216 mg
27%
     z toho horčík16,8 mg
4,4%
Vitamín C
120 mg150%
Extrakt z ruže šípovej
80 mg**
Vitamín B1
2,8 mg254%
Vitamín B2
3,2 mg228%
Vitamín B3
36 mg225%
Vitamín B5
12 mg200%
Vitamín B6
4 mg285%
Vitamín B7
300 µg
600%
Vitamín B9
160 µg
80%
Vitamín B12
2 µg
80%
Vitamín E
20 mg166%
Zinok3,2 mg
32%
* RVH: Referenčná výživová hodnota
**RVH nie je stanovené

ZLOŽENIE
Aquamin®, vitamín C (kyselina L-askorbová), extrakt z ruže šípovej (Rosa canina), vitamín B3 (niacín), vitamín E (DL-alfa tokoferylacetát), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxín HCL), zinok, vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín mononitrát), vitamín B7 (D-Biotín), vitamín B9 (kyselina listová), vitamín B12 (kyanokobalamín), objemové činidlo (maltodextrín, mikrokryštalická celulóza).

INFORMÁCIE PRE ALERGIKOV
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode, ktorý môže spracovávať aj potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sójové zrná, arašidy, orechy, sezamové semená, ryby, kôrovce, mäkkýše, zeler, horčicu, vlčí bôb, oxid siričitý a siričitany. 

SKLADOVANIE
Uchovávajte tesne uzatvorené na chladnom, suchom mieste pri teplote do 25°C bez prístupu priameho slnečného žiarenia a mrazu. Po odobratí potrebnej dávky obal ihneď uzavrite, aby sa doň nedostala vlhkosť. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

UPOZORNENIE
Good Vitamin Premium Multivitamin sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Jednotková cena: 0,12 € / tabl

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 4 recenzií

100%(4)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)