100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides 1800 g - Scitec Nutrition

Výrobca: Scitec Nutrition
38,50 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 30 g (2⁄3 odmerky), obsah balenia 1800 g teda 60 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke Bielkoviny 25 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 30 g (2⁄3 odmerky) prášku s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku medzi jedlami a 1 dávku po tréningu. V netréningové dni 1 - 1 dávku medzi jedlami
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 30 g (2⁄3 odmerky), obsah balenia 1800 g teda 60 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke Bielkoviny 25 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 30 g (2⁄3 odmerky) prášku s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku medzi jedlami a 1 dávku po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy  každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty

Hydrolyzovaný hovädzí proteín bez cukru s hovädzími peptidmi
Hovädzie mäso má v kruhu tvrdo trénujúcich, cieľavedomých športovcov, legendárny status. Množstvo ľudí pociťuje viditeľnejší rast počas konzumácie hovädzieho mäsa, ako je to pri takom istom príjme bielkovín z kuracieho mäsa. Prečo by si nemohol konzumovať hovädzí bielkovinový nápoj, keď je táto základná surovina už dosiahnuteľná?
Formula 100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides je úplnou bielkovinou hydrolyzovaných hovädzích peptidov. Pri ich získavaní sa miesto chemických látok získava optimálny hydrolyzát z čerstvého, hormóny neobsahujúceho hovädzieho mäsa, aplikáciou tlaku. Výsledkom je vynikajúca stráviteľnosť, rozpustnosť a využiteľnosť.
Úplné bielkoviny, akou je aj naša, zabezpečujú pre organizmus všetky typy esenciálnych aminokyselín, vrátane deviatich (histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán, valín), ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť samo, preto ich musí prijať potravou.
100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides je 390% koncentrovanejším zdrojom bielkovín, než prvotriedna, beztuková oblička. V hovädzích bielkovinách sa nevyskytuje prídavok kreatínu. Prečo by si spájal užívanie kreatínu a jeho presné (alebo práve nepresné) dávkovanie, užívaním bielkovinového produktu? My v tom nevidíme žiadny zmysel! Mnoho hovädzích bielkovín má zlú chuť. Naša hovädzia bielkovina je chutná, pokojne si ju môžeš vyskúšať.
Bielkoviny prijaté stravou sú zdrojom dusíka a životu dôležitých aminokyselín, ktoré sú pre telo nevyhnutné k tvorbe tkanív a k ich zachovaniu. 100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides tak prispieva k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí.

OBSAH BALENIA
1800g (60 dávok)

DÁVKOVANIE

Rozmiešajte denne 1 dávku (30 g - 2⁄3 odmerky) v 250 ml vody. Na prípravu odporúčame používať BodyBulldozer šejker so sitkom. Pred použitím poriadne pretrepať. Konzumujte medzi jedlami a po tréningu.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 1800 g60 dávok
Účinné látky na jednu dávku30 g (2/3 odmerky)
Energetická hodnota
114 kcal/479 kJ
Tuky1,5 g
      z toho nasýtené0,5 g
Sacharidy< 0,5 g
      z toho cukry0 g
Vláknina
< 0,5 g
Bielkoviny
25 g
Soľ0,41 g

ZLOŽENIE
Príchuť mandľa-čokoláda:
 Hydrolyzovaná hovädzia peptidová bielkovina, čokoládová aróma, mandľová aróma, nízkotučný kakaový prášok (10-12%), emulgátor: sójový lecitínový prášok, zahusťovadlo: xantánová guma; sladidlá: acesulfám-K, cyklamát sodný, sukralóza.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec 100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides  sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec 100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides proteínový prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 21,39 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 recenzií

33.3%(1)
66.7%(2)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)