100% Arašídové maslo 1000 g - GymBeam

5,95 € s DPH

Množstvá a parametre: jemne  hustá konzistencia, veľkosť jednej dávky 1 lyžička, obsah balenia 1000 g teda cca 100 dávok
Hlavné zložky: 100% arašídy s obsahom 28% bielkovín
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 lyžička k priamej konzumácii, Denné odporúčané množstvo 2 dávky kedykoľvek počas dňa.
Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: skvelý zdroj energie a prírodne zdravých živín Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: jemne hustá konzistencia, veľkosť jednej dávky 1 lyžička, obsah balenia 1000 g teda cca 100 dávok
Hlavné zložky: 100% arašídy s obsahom 28% bielkovín
Neobsahuje: chemické prísady
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 lyžička k priamej konzumácii, Denné odporúčané množstvo 2 dávky kedykoľvek počas dňa.
Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: skvelý zdroj energie a prírodne zdravých živín

100% čisté a prírodné arašídovové maslo
Získa si vás svojou lahodnou chuťou, ale aj tým, že je prirodzeným zdrojom sacharidov, bielkovín a hlavne zdravých tukov. Mono a polynenasýtené tuky vnútri arašidového masla sú zárukou dobrého a kvalitného občerstvenia. Je vyrobené z kvalitných arašidov bez použitia a pridania chemických látok a prísad. Je to zdravý a prírodný produkt, ktorý je skvelou voľbou pre každého, kto potrebuje zvýšiť dennú dávku zdravých tukov.
Arašidové maslo je v podstate nespracovaná potravina, pretože sa vyrába mixovaním 100% arašidov. Tie sa mixujú dovtedy, kým z nich nevznikne maslo. Existuje viacero výrobcov, ktorí doň pridávajú cukor, soľ, palmový olej alebo iné neprospešné látky, avšak arašidové maslo od Gym Beam také nie je. Je to 100% čisté a prírodné arašidové maslo. Je to značne „vyvážený“ zdroj energie v zmysle, že dodáva organizmu všetky tri makronutrienty (sacharidy, bielkoviny a zdravé tuky). Navyše, má jemnú a lahodnú chuť, ktorá sa rozplýva na jazyku!

Výhody arašídového masla
-100% prírodné arašidové maslo
-neobsahuje soľ, cukor ani palmový olej
-obsahuje až 30% prírodných bielkovín
-obsahuje zdravé tuky
-má vysoký obsah vitamínov a minerálov
-obsahuje vlákninu
-skvelá chuť
-jemná konzistencia
-použiteľné na priamu konzumáciu alebo aj na varenie a pečenie
-vhodné aj do diéty
-ideálne na raňajky alebo desiatu

OBSAH BALENIA
1000 g ( cca 100 dávok )

DÁVKOVANIE
Arašidové maslo od GymBeam môžete použiť k priamej konzumácii, jednoducho naberte lyžičkou a priamo jedzte. Odporúčame 2 lyžičky denne ako nátierka, prísada do koktejlov (do gainerov aj proteínov), ale oceníte ho aj pri varení a pečení. Je skvelou prísadou do ovsených vločiek, kaše, k ovociu a do zdravých fitness dezertov. 

NUTRIČNÉ HODNOTY 

Počet dávok v balení 1000 g100 dávok
Účinné látky na dávku príchute smooth/crunchy
100 g
Energetická hodnota
 602 kcal / 2520 kJ
Tuky
48,6 g
     z toho nasýtené8,6 g
Sacharidy12,2 g
     z toho cukry6,5 g
Vláknina
6,5 g
Bielkoviny
28,9 g
Soľ0,56 g

ZLOŽENIE
100% arašidy

Alergény
Výrobok nevhodný pre ľudí s alergiou na arašidy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Upozornenie:
GymBeam Arašídové maslo sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Arašídové maslo sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie:
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do dvoch  mesiacov.

Jednotková cena: 5,95 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)