Protein Bar 60 g - Max Sport

Výrobca: Max Sport
1,00 s DPH

Množstvá a parametre: jemná konzistencia, veľkosť jednej dávky 60 g, obsah balenia 60 g teda 1 dávka = 1 tyčinka
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 15 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tyčinka k priamej konzumácii, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky podľa chuti a svojich potrieb kedykoľvek počas dňa
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy  každodenne - hlavne v objemovej fáze, v diéte s rezervou pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, lahodná živina pre svaly
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: jemná konzistencia, veľkosť jednej dávky 60 g, obsah balenia 60 g teda 1 dávka = 1 tyčinka
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 15 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tyčinka k priamej konzumácii, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky podľa chuti a svojich potrieb kedykoľvek počas dňa
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy  každodenne - hlavne v objemovej fáze, v diéte s rezervou pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, lahodná živina pre svaly

Bezlepkové maškrtenie vo forme proteínovej tyčinky
Bezlepková proteínová tyčinka Max Sport Protein Bar s lahodnou príchuťou je ideálny snack pre všetkých aktívnych ľudí. Je skvelou voľbou pri rôznych športových aktivitách, ale rovnako aj ako náhrada jedla pre ľudí v kancelárii, na cestách alebo v prírode. Proteín Bar pomáha povzbudzovať rast a regeneráciu svalov a zabraňovať katabolickým procesom vyvolaných telesnou námahou.

Hlavné parametre a výhody Max Sport Protein Bar:
25% bielkoviny (15 gramov v jednej tyčinke), s obsahom prebiotických vláknín a komplexných sacharidov, bez trans tukov, bez lepku.

OBSAH BALENIA
60 g  (1 dávka = 1 tyčinka)

DÁVKOVANIE  
V prípade potreby doplnenia bielkovín hocikedy počas dňa, počas cvičenia. Ako náhrada menšej stravy (desiaty, olovrantu). Ako rýchli spôsob zdravej maškrty. Konzumácia vo väčšom množstve môže spôsobiť laxatívne účinky.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku60 g (1 tyčinka)
Energetická hodnota
1 057 kJ / 252 kcal
Tuky
9 g
     z toho nasýtené4,3 g
Sacharidy
25,8 g
     z toho cukry15,6 g
Vláknina
3,72 g
Bielkoviny
15 g
Soľ0,03 g

ZLOŽENIE
Bielkovinová zmes 27% (koncentrát srvátkových a mliečnych bielkovín, sójový bielkovinový izolát), maltózový sirup, biela poleva 18% (cukor, palmojadrový tuk, sušená srvátka, sušené odstredené mlieko, emulgátor: slnečnicový lecitín, aróma), repkový olej, sušená upravená kľukva veľkoplodá (kľukva Vaccinium macrocarpon, cukor, slnečnicový olej), oligofruktóza (vláknina), sójové vločky, zvlhčovadlo: glycerol, emulgátor: sójový lecitín, prírodná aróma, farbiaca zložka: sušená šťava z červenej repy, regulátor kyslosti: kyselina citrónová. Môže obsahovať arašidy a orechy.

Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Max Sport Protein Bar proteínová tyčinka sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Produkt môže vplývať na účinky a vstrebávateľnosť niektorých liekov! Pred užívaním konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Max Sport Protein Bar proteínová tyčinka sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte ihneď.

Jednotková cena: 16,67 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)