Barbarian 55 g - Stacker2

Výrobca: Stacker2
2,30 s DPH

Množstvá a parametre: jemne chrumkavá konzistencia, veľkosť jednej dávky 55 g, obsah balenia 55 g teda 1 dávka
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 20 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tyčinka k priamej konzumácii, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky podľa nálady kedykoľvek počas dňa
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - v diéte ako aj objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, lahodná živina pre svaly
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: jemne chrumkavá konzistencia, veľkosť jednej dávky 55 g, obsah balenia 55 g teda 1 dávka
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 20 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tyčinka k priamej konzumácii, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky podľa nálady kedykoľvek počas dňa
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - v diéte ako aj objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, lahodná živina pre svaly

Medzi TOP 3 najlepšie tyčinky na svete s obsahom až 36 % proteínov 
Jednoducho chuťová revolúcia! Proteínová tyčinka BARBARIAN bola navrhnutá tak, aby bola jednou z najchutnejších proteínových tyčiniek, ktorú ste kedy skúšali. Nielen že je chutná, lahodná, vlastnosti a zloženie z nej robia vysokokvalitnú tyčinku. BARBARIAN obsahuje 36 % vysoko kvalitných bielkovín (20 g) a menej ako 1,9 g cukru v bezkonkurenčnej chuti a textúre. Vo výrobnom procese BARBARIAN nebola použitá tvrdá bielkovinová poleva, ktorá sa nachádza v mnohých iných proteínových tyčinkách. Namiesto toho bol použitý nový zdokonalený proces, v ktorom sa bielkovina zdvihne a je pečená. Výsledkom tohto nového procesu je oveľa chutnejšia tyčinka, ktorá je vo vnútri mäkká ale chrumkavá (crunchy) na vonkajšej strane. Zdravý a chutný nízko sacharidový, vysoko proteínový snack môžete konzumovať ako súčasť zdravého životného štýlu bohatého na bielkoviny bez cukru. Ideálne pre fanatikov posilňovne, zabezpečí ideálne množstvo bielkovín bez víčitiek svedomia v troch lahodných príchutiach.

OBSAH BALENIA
55 g  (1 dávka)

DÁVKOVANIE  
V prípade potreby doplnenia bielkovín hocikedy počas dňa. počas cvičení. Ako náhrada menšej stravy- (desiaty, olovrantu). Ako rýchli spôsob zdravej maškrty. Konzumácia vo väčšom množstve môže spôsobiť laxatívne účinky.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu tyčinku (55 g)príchuť karamel-čokoládapríchuť biela čokoláda-arašídypríchuť kokos-čokoláda
Energetická hodnota210 kcal / 879 kJ
216 kcal / 902 kJ
204 kcal / 851 kJ
Tuky8,3 g9,9 g8,3 g
     z toho nasýtené5,1 g5 g5,4 g
Sacharidy
19 g17 g15 g
      z toho cukry
1,9 g1,7 g1,9 g
Vláknina
2,7 g1,5 g4,6 g
Bielkoviny
20 g20 g20 g
Soľ0,20 g0,23 g0,20 g

ZLOŽENIE
Príchuť karamel-čokoláda -  25 % mliečna čokoláda so sladidlom (maltitol, kakaové maslo, mliečný prášok, kakaová hmota, emulgátor sójový lecitín, príchuť), zvlhčovadlo glycerínu, kolagén hydrolizát, mliečný proteín, 6 % sójové nugety (sójový proteínový izolát, kakao, tapiokový škrob), sójový proteínový izolát, biela čokoláda so sladidlom (maltitol, kakaové maslo, mliečný prášok, emulgátor sójový lecitín, prírodná príchuť), isomalto-oligosaccharide, voda, palmový tuk, nízkotučný kakaový prášok, príchuť, sukralóza.
Príchuť biela čokoláda-arašídy - 26 % biela čokoláda so sladidlom (maltitol, kakové maslo, mliečný prášok, emulgátor sójový lecitín, prírodná príchuť), mliečný proteín, zvlhčovadlo glycerínu, kolagén hydrolizát, voda, sójový proteínový izolát, 5% arašídy, 4% sójové crispy (sójový proteínový izolát, tapiokový škrob, extrakt z jačmenného sladu (lepok), soľ), isomalto-oligosaccharide, palmový olej, arašídová pasta, mlieko. Čokoláda so sladidlom (maltitol,kakaové maslo, mliečný prášok, kaková hmota, emulgátor sójový lecitín, príchuť, sukralóza).
Príchuť kokos-čokoláda - mliečný proteín, 22% mliečna čokoláda so sladidlom (maltitol, kakaové maslo, mliečný prášok, kaková hmota, emulgátor sójový lecitín, príchuť), zvlhčovadlo glycerínu, isomalto-oligosaccharide, kolagén hydrolizát, 5% kokosová strúhanka, voda, palmový olej , 3.5 % sójové nugety (sójový proteínový izolát, kakao, tapiokový škrob), príchuť, sukralóza.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Stacker Barbarian tyčinka sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Produkt môže vplývať na účinky a vstrebávateľnosť niektorých liekov! Pred užívaním konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Stacker Barbarian proteínová tyčinka sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte ihneď.

Jednotková cena: 41,82 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 7 recenzií

100%(7)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)