Royal Protein Bar 60 g - Max Sport

Výrobca: Max Sport
1,26 s DPH

Množstvá a parametre: jemná konzistencia, veľkosť jednej dávky 60 g, obsah balenia 60 g teda 1 dávka = 1 tyčinka
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 15 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tyčinka k priamej konzumácii, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky podľa chuti a svojich potrieb kedykoľvek počas dňa
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy  každodenne - hlavne v objemovej fáze, v diéte s rezervou pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, lahodná živina pre svaly
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: jemná konzistencia, veľkosť jednej dávky 60 g, obsah balenia 60 g teda 1 dávka = 1 tyčinka
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 15 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tyčinka k priamej konzumácii, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky podľa chuti a svojich potrieb kedykoľvek počas dňa
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy  každodenne - hlavne v objemovej fáze, v diéte s rezervou pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, lahodná živina pre svaly

Královské maškrtenie vo forme bezlepkovej proteínovej tyčinky
Max Sport Royal Protein Bar s lahodnými príchuťami je vytvorený zdokonaľovaním dokonalého. Tento bezlepkový snack s vysokým obsahom proteínu a prebiotickej vlákniny ťa udrží štíhlymi a vitálnymi. Je navrhnutý tak, aby spojil skvelú chuť s vysokými nutričnými nárokmi a napomohol dosiahnuť vaše športové ciele. Pokiaľ radi experimentujete a vyznávate exotické príchute, toto bude pre vás to pravé. Na výber máte lemon cheesecake (citrónový koláč), Malibu (kokos), mango yogurt (mango s jogurtom) a Creme de cassis (čierna ríbezľa).

Každá unikátna svojou chuťou, no jedno majú spoločné. A to vysokú kvalitu a nutričné hodnoty. V bezlepkovej proteínovej tyčinke nájdete 25 % bielkovín, vysoký obsah vlákniny a žiadne trans tuky. Je spracovaná pokročilou metódou spracovania bielkovinovej zmesi, takže je krásne mäkká. Vyskúšajte ju hneď teraz.

Hlavné parametre a výhody Max Sport Royal Protein Bar:
25% bielkoviny (15 gramov v jednej tyčinke), s obsahom prebiotických vláknín a komplexných sacharidov, bez trans tukov, bez lepku.

OBSAH BALENIA
60 g  (1 dávka = 1 tyčinka)

DÁVKOVANIE  
V prípade potreby doplnenia bielkovín hocikedy počas dňa, počas cvičenia. Ako náhrada menšej stravy (desiaty, olovrantu). Ako rýchli spôsob zdravej maškrty. Konzumácia vo väčšom množstve môže spôsobiť laxatívne účinky.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku60 g (1 tyčinka)
Energetická hodnota
1 101 kJ / 262 kcal
Tuky
9 g
     z toho nasýtené4,3 g
Sacharidy
27,6 g
     z toho cukry16,8 g
Vláknina
5,46 g
Bielkoviny
15 g
Soľ0,06 g

ZLOŽENIE
26,2% koncentrát srvátkových bielkovín a sójový bielkovinový izolát, maltózový sirup, 18% biela poleva (cukor, palmojadrový olej, sušená srvátka, sušené mlieko odstredené, emulgátor: sójový lecitín, aróma), oligofruktóza (vláknina), repkový olej, mleté hrozienka, bielkovinové chrumky (ryžová múka, srvátkový bielkovinový izolát, emulgátor: sójový lecitín), zvlhčovadlo: glycerol, sušené mlieko odstredené, zahusťovadlo: polydextróza (vláknina), glukózo-fruktózový sirup, stabilizátor: guarová guma, aróma, emulgátor: sójový lecitín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová.

Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Max Sport Royal Protein Bar proteínová tyčinka sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Produkt môže vplývať na účinky a vstrebávateľnosť niektorých liekov! Pred užívaním konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Max Sport Royal Protein Bar proteínová tyčinka sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte ihneď.

Jednotková cena: 21,00 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)