Anabolic Whey 1000 g - GymBeam

8.50 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 40 g ( 1 odmerka ), obsah balenia 1000 g teda 25 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny  20,1 g, kreatín monohydrát 1,6 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 40 g ( 1 odmerka ) prášku s 350 ml vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku ráno ako súčasť raňajok a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami.
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast sily - výkonu - svalovej hmoty Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 40 g ( 1 odmerka ), obsah balenia 1000 g teda 25 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny  20,1 g, kreatín monohydrát 1,6 g 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 40 g ( 1 odmerka ) prášku s 350 ml vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku ráno ako súčasť raňajok a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov Na čo slúži: podporuje rast sily - výkonu - svalovej hmoty

Anabolický srvátkový proteín obohatený o kreatín monohydrát
Anabolic Whey je srvátkový proteín, ktorý kombinuje výhody srvátkového koncentrátu, kazeinátu vápenatého a glutamínových peptidov. Ide o aminokyseliny , ktoré potláčajú svalovú únavu po náročných tréningoch, výrazne urýchľujú regeneráciu a prospievajú celkovému zdraviu. Navyše, je obohatený o kreatín monohydrát, teda obľúbenú formu kreatínu , ktorá zásobuje svaly energiou, čím zvyšuje ich výkon , silu a objem. Okrem toho, urýchľuje aj regeneráciu, rovnako ako aj vysoký obsah aminokyselín BCAA a glutamínu v produkte. Tieto zložky spolu zabezpečujú dokonalú ochranu svalovej hmoty (aj pri úbytku hmotnosti) a jej regeneráciu. Vyznačuje sa tiež výborným aminokyselinovým profilom - obsahuje  9 esenciálnych aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže sám syntetizovať, a preto je nevyhnutné prijať ich stravou. Anabolic Whey je srvátkový proteín, ktorý je ľahko rozpustný a rýchlo stráviteľný. Obsahuje 50 % bielkovín s najvyššou biologickou hodnotou. Okrem toho je jeho súčasťou aj vápnik , ktorý zabezpečuje normálnu produkciu energie látkovou premenou, prispieva k správnemu fungovaniu svalov a k udržaniu zdravého stavu kostí a zubov.

Anabolic whey a jeho výhody
-srvátkový proteín s 50%-ným podielom bielkovín
-obsahuje bielkoviny s najvyššou biologickou hodnotou
-je obohatený o kreatín monohydrát
-je bohatý o aminokyseliny BCAA a glutamín
-je dobre rozpustný
-je ľahko stráviteľný
-prispieva k nárastu svalovej hmoty
-podporuje zvýšenie výkonu, sily a objemu svalovej hmoty
-je dostupný v 3 fantastických príchutiach

OBSAH BALENIA
1000 g ( 25 dávok )

DÁVKOVANIE
Odporúčanú dávku 40 g (1 odmerka) rozmiešajte v 300-350 ml vody, a užívajte 2 -3 x denne.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 1000 g25 dávok
Účinné látky na jednu dávku
40 g (1 odmerka)
Energetická hodnota
130 kcal / 553 kj
Tuky
1,5 g
     z toho nasýtené
0,8 g
Sacharidy
9 g
     z toho cukry7,2 g
Bielkoviny
20,1 g
Kreatín monohydrát
1,6 g

AMINOKYSELINOVÝ PROFIL

Účinné látky na dávku
100 g
Kyselina glutámová
11,78 g
Alanín1,69 g
Arginín1,61 g
Kyselina asparágová
3,61 g
Glycín1,13 g
Histidín
1,07 g
Izoleucin
2,7 g
Leucin
4,47 g
Lyzín
3,07 g
Metionín
1,06 g
Fenylalanín
2,21 g
Prolín
4,53 g
Serín
2,43 g
Treonín
2,13 g
Tyrozín
2,05 g
Tryptofán
0,68 g
Valín
2,92 g

ZLOŽENIE
Príchuť chocolate: WPC 80 (sušený srvátkový proteínový koncentrát instant), kazeinát vápenatý, glutamínové peptidy, dextróza, kreatín monohydrát, odtučnené kakao, aróma čokoláda, sladidlo (sukralóza).
Príchuť vanilla: WPC 80 (sušený srvátkový proteínový koncentrát instant), kazeinát vápenatý, glutamínové peptidy, dextróza, kreatín monohydrát, aróma vanilka, farbivo (kurkuma), sladidlo (sukralóza).
Príchuť strawberry: WPC 80 (sušený srvátkový proteínový koncentrát instant), kazeinát vápenatý, glutamínové peptidy, dextróza, kreatín monohydrát, aróma jahoda, farbivo (červená repa), sladidlo (sukralóza).

Alergény
Obsahuje mliečne bielkoviny. Produkt môže obsahovať stopové množstva lepku a sójového lecitínu. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Upozornenie:
GymBeam Anabolic whey sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Anabolic whey protein sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie:
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 8,50 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)