Bomba cena
Bomba cena

Mutant Whey 2270 g - PVL

23,90 € s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 37 g  ( 1 odmerka ), obsah balenia 2270 g teda 61 dávok Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 22 g  Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 37 g ( 1 odmerka ) prášku s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku ráno ako súčasť raňajok a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami. Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 37 g  ( 1 odmerka ), obsah balenia 2270 g teda 61 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 22 g 

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 37 g ( 1 odmerka ) prášku s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku ráno ako súčasť raňajok a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty

Mutant proteínová zmes obsahuje 4 proteínových zdrojov

Srvátková bielkovina je od nepamäti považovaná za ULTIMÁTNY zdroj bielkovín, nový Mutant WHEY proteín je unikátny, 5 stupňový srvátkový proteín, ktorý spúšťa enormný rast svalov a zvyšuje retenciu dusíka. Áno, srvátkový proteín pomáha rásť, ale Mutant WHEY vám pomáha rásť ešte rýchlejšie!
Nový Mutant WHEY bol špeciálne vyvinutý po 28 mesiacoch výskumu. Jedná sa o svetovo prvý proteín, pri ktorom boli použité špeciálne druhy proteínu, z ktorých každý má svoje vlastné a jedinečné vlastnosti. Tento 5 zložkový WHEY proteín sa dostáva ku každému receptoru zvlášť a tým zabezpečuje jedinečné dopravenie stavebných látok do cieľových buniek.
Čo to znamená? Žiadny, zbytočne nespracovaný produkt nevzniká, je 100 % využitý!!! Každý z 4 zdrojov srvátkových bielkovín sú 100 % kompletné a bohaté na BCAA a glutamín, čo sú látky dôležité pre potrebný anabolizmus!
Produkt je vyrobený v našich federálne kontrolovaných GMP (Good Manufacturing Practes) licencovaných zariadeniach. V GMP je protokol špeciálne využívaný v potravinárskom, farmaceutickom a zdravotníckom priemysle. Tým zaručujeme spotrebiteľom najvyššiu kvalitu, bezpečnosť a ochranu zdravia v každom ohľade. Naše federálne zariadenia tiež vykonávajú EXTRA bezpečnostné testy na (salomonela, lystéria a iné škodlivé patogény). Tieto testy sa nevykonávajú u iných druhoch srvátkových proteínových koncentrátov. Navyše, naša firma je exkluzívnym vlastníkom vývozných licencií, čo nám umožňuje naše produkty exportovať do viac ako 85 krajín po celom svete. Celý sortiment musí spĺňať všetky dôležité vývozné kritériá.
Žiadny výrobok, ktorý neprejde náročnými testami, nemôže byť určený spotrebiteľovi. Naša firma vám garantuje, že sa ku vám dostane len to najlepšie, čo na trhu nájdete. V Mutant WHEY nájdete všetky najkvalitnejšie a najčistejšie zložky!
S Mutant WHEY získate „hard rock“ svaly, v rýchlom čase. Je o 100% lepší, než tradičné druhy srvátkových produktov. Mutant WHEY formula je jedinečná a špeciálne vyvinutá koncepcia, obsahujúca NITROSERUMTM(jedinečný membránový srvátkový koncentrát s komplexom fosfolipidov). To predstavuje úplne nový „ŠTANDARD“ srvátkových bielkovín!
NITROSERUMTM je nová forma srvátky, s ktorou dosiahnete rýchlejší rast svalov a navyše posilníte vylučovanie rastového hormónu. Iste vám je známe, že srvátkové izoláty sú rýchlo vstrebateľné, ale nie všetky môžu byť absorbované. NITROSERUMTM vstrebáva tieto bielkoviny stálym tempom, čo zabezpečí postupné zásobovanie svalov stavebnými látkami. Obsahuje prírodné fosfolipidy a kolostrálne rastové faktory (IGF-1, IGF-2), ktoré podporujú rast organizmu. S Mutant WHEY budete cítiť, ako vaše telo rastie a je silnejšie!
Micro srvátkové koncentráty, boli tradične považované za „zlatý štandard“ srvátkových bielkovín, s rýchlym vstrebávaním a zníženým obsahom laktózy. Obsahuje imunoglobulínové zložky a tým podporuje imunitný systém človeka. Spracovaním srvátky našou metódou získate tie najrýchlejšie a najvstrebateľnejšie bielkoviny na trhu! Do rúk dostanete produkt s nízkym obsahom sacharidov „LOW CARB“ a bielkoviny, ktoré dokážu vo svaloch udržať o mnoho viac dusíka, než ostatné zdroje. Mutant WHEY je bez laktózy!
ActiNOS®: je hydrolyzovaný Whey proteín s bioaktívnou peptidovou izoláciou. Vyrobený patentovaným systémom, ktorý rýchlo stimuluje NOS (syntázy oxidu dusnatého), až o 950%. Tým sa zlepšuje prietok krvi a zabezpečí sa tak lepšia výživa pre vaše svaly.
Hydrolyzovaný Whey proteín poskytuje kritické bioaktívne látky, vrátane Di, Tri a Oligo peptidy, beta-laktoglobulín, alfa-laktalbumín, sérový albumín a imunoglobulíny. Jedná sa o nový „Platinum Standard“, dokonca ešte rýchlejší, než tradičné srvátkové izoláty! To je číslo jedna v schopnosti retencie dusíka v organizme!
Kontrolovaný komplex obsahuje komplex vlákniny, ktorý pomáha zlepšovať dokonalejšie vstrebávanie aminokyselín a tým sú receptory schopné lepšie absorbovať každú frakciu srvátky.

Mutant Whey a jeho výhody
-4 druhy srvátkovej bielkoviny, ktoré vyvolávajú extrémnu proteínovú syntézu
-Posilnená extra zložka glutamínu
-Neobsahuje aspartám, ako sladilo je použitá sukralóza
-Extrémne lahodná a krémová chuť, ideálna na každodenné užívanie
-O polovicu menej cholesterolu, ako pri iných druhoch srvátkových proteínových koncentrátov
-Znížený obsah laktózy
-Maximálne instantný
-Lahodné príchute

OBSAH BALENIA
2270 g ( 61 dávok )

DÁVKOVANIE
Zmiešajte 1 odmerku produktu s 250 ml vody, intenzívne pretrepte 15-25 sekúnd a nápoj je pripravený! Užívajte 1 až 2 krát denne, najlepšie ráno spolu s raňajkami a medzi jedlami. V tréningové dni jednu dávku každopádne ihneď po tréningu.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 2270 g61 dávok
Účinné látky na jednu dávku37 g  ( 1 odmerka )
Energetická hodnota140 kcal / 586 kJ
Tuky 2,5 g
     z toho nasýtené1,5 g
Sacharidy8 g
     z toho cukry3 g
Vláknina1 g
Bielkoviny22 g
BCAA celkom5 g
     z toho L-leucín2,5 g
     z toho L-izoleucín1,3 g
     z toho L-valín1,2 g
L-glutamín3,5 g
Vápnik120 mg
Soľ0,33 g

ZLOŽENIE
Zmes bielkovín (srvátkový koncentrát, srvátkový/fosfolipidový koncentrát, srvátkový izolát, hydrolyzovaný srvátkový proteín), MCT prášok, (frakcionovaný kokosový olej, maltodextrín), vláknina z jačmeňa, kakao, inulín, zahusťovadlo: guarová guma, prírodné a umelé arómy, emulgátor: slnečnicový lecitín, soľ, sladidlá (sukralóza, acesulfám draselný, purifikovaný extrakt z listov stévie), enzýmy (laktáza, proteáza), škorica, citrát draselný, antioxidanty (kyselina askorbová, vitamín E tokoferoly).

Alergény
Obsahuje obilniny obsahujúce lepok, mlieko alebo výrobky z nich. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

Upozornenie
Mutant Whey protein sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nadmerná dávka alebo zvýšená koncentrácia môže spôsobiť nafukovanie alebo mať laxatívne účinky. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Mutant Whey proteín sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)