Vegan Protein 750 g - Weider

Výrobca: Weider
20,70 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 30 g (1,5 odmerky), obsah balenia 750 g teda 25 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke rastlinné bielkoviny 23 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 30 g (1,5 odmerky) proteínového prášku s 300 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky, jednu dávku ihneď po tréningu a druhú kedykoľvek počas dňa medzi jedlami
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 30 g (1,5 odmerky), obsah balenia 750 g teda 25 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke rastlinné bielkoviny 23 g
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 30 g (1,5 odmerky) proteínového prášku s 300 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky, jednu dávku ihneď po tréningu a druhú kedykoľvek počas dňa medzi jedlami
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty

Viaczložkový rastlinný proteín vhodný aj pre vegánov
Weider Vegan Protein je najlepšia voľba, ak chcete zahrnúť do svojho jedálnička vegánsky proteín najvyššej kvality a lahodnej chuti. Proteín pre vegánov vďaka svojmu vynikajúcemu zloženiu aminokyselín je najlepší rastlinný proteín. Poskytuje porovnateľnú nutričnú hodnotu k srvátkovým bielkovinám.Vegan Proteín je ideálny pre tých, ktorí chcú náročné čisté, bezpečné a prirodzene proteíny bez laktózy, lepku a cholesterolu. Weider Vegan proteín je tiež ideálny pre všetkých, ktorí síce nie sú vegetariáni, chcú ale znížiť spotrebu živočíšnych bielkovín bez zníženia kvality bielkovín v ich strave.Pôvod a postup získavania rastlinných bielkovín, ktoré tvoria vegán proteín od Weidera sa získava fyzikálnymi procesmi bez použitia chemických rozpúšťadiel, ako je hexán.
Hlavnou zložkou Vegan Proteínu je proteín izolovaný z hrachu (Pisane C9), ktorý bol obohatený o ryžový proteín, rastlinný proteín z obilnín s vysokou biologickou hodnotou. Proteín je ľahko stráviteľný a 100% znesiteľný pre všetkých ľudí, ktorí potrebujú osobitnú bielkovinu a starostlivosť o svoje zdravie, ako sú športovci a ľudia s vysokým fyzickým vyčerpaním.

Hlavné zložky Vegan Proteinu
Hrachový proteínový izolát (Pisane C9):
vynikajúci obsah amino kyselín, ktoré pokrývajú v podstate 100% z odporúčaní esenciálnych aminokyselín, je bohatý na BCAA, lyzín a arginín.
Ryžový proteín: vyrobený z organickej hnedej ryže s vysokým obsahom bielkovín. Stráviteľnosť a asimilácia priemernej rýchlosti, ktorá prospieva k udržaniu a rozvoji svalov.
ModCARB ™: prísada vyrobená z organických obilnín modulujúcich vstrebávanie a metabolizmus glukózy, bráni strate chuti a energie.
Ovocie a Zelenina: koncentrované rastlinné výťažky, ktoré poskytujú antioxidanty (polyfenoly), ktoré sa starajú o zdravie.
Stevia: Vo Vegan Proteíne bolo použité ako sladidlo Stevia. Jedná sa o prírodné sladidlo, ktoré sa získava z listov Stevia, ktorý dáva sladkosť bez kalórií.

OBSAH BALENIA
750 g (25 dávok)

DÁVKOVANIE
Rozmiešajte 30 g (1,5 odmerky) proteínu v 300 ml vody. Vegan Proteín môže byť podávaný kedykoľvek počas dňa. Vďaka svojmu zloženiu aminokyselín môže byť konzumovaný po tréningu. Tiež pred spaním a medzi jedlami.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 750 g25 dávok
Účinné látky na jednu dávku30 g (1,5 odmerky)
Energetická hodnota107 kcal / 452 kj
Tuky0,6 g
     z toho nasýtené0,3 g
Sacharidy1,6 g
     z toho cukry0,08 g
Vláknina1,4 g
Bielkoviny23 g
Soľ0,79 g

ZLOŽENIE
82 % bielkovinový izolát z hrachu (100 % Pisane® C9), 10 % nízkotučného kakaového masla, 3 % bielkovinový izolát z ryže, aróma, zmes ModCarb™ 2 % (ovsené bezlepkové otruby, quinoa, amarant, pohánka bezlepková, proso), príchť, 0,1 % zmes Fruit & Greens™ (paprika, zázvor, brokolica, špenát, kel, kapusta, zelený čaj, maliny, banány, kiwi, mango, slivky, limetka, brusnice, ananás, pomaranč, ružový grep, višne, citrón, karfiol, bezlepková naklíčená pšenica, lucerna, spirulina, chlorella, maltodextrín, arabská guma & kukuričný škrob), sladidlo (extrakt stévie - steviol glykozidy), uhličitan sodný.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Weider Vegan Protein sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Weider Vegan Protein proteínový prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 27,60 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 recenzií

100%(1)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)