Pure Creatine 600 g - Weider

20,10 € s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 3,4 g ( 1 odmerka ), obsah balenia 600 g teda 176 dávok Hlavné zložky: v každej dávke kreatín monohydrát 3409 mg  Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky  3,4 g ( 1 odmerka ) s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1- 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred alebo počas tréningu a 1 dávku po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami. Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov  každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu a výkon Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 3,4 g ( 1 odmerka ), obsah balenia 600 g teda 176 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke kreatín monohydrát 3409 mg 

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky  3,4 g ( 1 odmerka ) s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1- 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred alebo počas tréningu a 1 dávku po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu a výkon

Čistý kreatín monohydrát 

CREAPURE - Patent najkvalitnejšieho kreatínu monohydrát - od Degusy - laboratórne označený za najčistejší dostupný kreatín. Obsahuje CREAPURE, ktorý je najčistejším dostupným kreatínom na trhu. Je určený na zlepšenie výkonu a urýchlenie regenerácie po záťaži. Na základe viac ako 50 štúdií je potvrdené, že nemá žiadne nežiaduce vedľajšie účinky.

OBSAH BALENIA
600 g ( 176 dávok )

DÁVKOVANIE
Jedna dávka predstavuje 3,4 g ( 1 odmerka ) Pure kreatínu. Užite ju 30 - 60 minút pred výkonom. Ideálom pre tvorbu svalovej hmoty je užívanie kreatínu po dobu aspoň 30 dní a dávkach obsahujúcich 100 mg kreatínu na kilogram hmotnosti (80kg človek by mal užívať 8g).

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 600 g176 dávok
Účinné látky na jednu dávku3,4 g ( 1 odmerka )
Kreatín monohydrát3409 mg
     z toho Kreatín3000 mg

ZLOŽENIE
100% kreatín monohydrát.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Weider Pure Creatine sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Weider Pure Creatine kreatínový prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)