Redweiler Shot 20x60 ml - Olimp Nutrition

Predtréningová pumpa Olimp Redweiler v praktickom 60 ml balení pre jednoduché použitie. Olimp Redweiler sa nedá porovnať s ničím čo ste doteraz poznali.

Silný pre-tréningový shot, ktorý nemožno porovnávať s ničím, čo ste doteraz poznali! Je pozoruhodné, čo môže byť vytvorené, keď sa do toho pustia naši špecialisti. 

REDWEILER® SHOT: 

  • silný energetický "kop" - optimálna kombinácia beta-alanínu, taurínu, kofeínu, L-tyrozínu a kajenského korenia  
  • obsahuje len prísady a dávky, ktoré môžu byť legálne použité v potravinách - počet zložiek v pre dávku bola vybraná po konzultácii s odborníkmi 
  • dodržiavanie prísnych štandardov pre obsah ťažkých kovov a bakteriálnej kontaminácie vám dodá ten najčistejší produkt
  • výborná chuť
  • 2 MEGA porcie uzavreté v 1 ampulke
  • bez pridaného cukru a tuku - účinnosť bola testovaná na skupine kulturistov, silových športovcov, tak aj vytrvalostných športov, v ktorých maximálna sila, koncentrácia a fyzické schopnosti určujú cieľ
  • Upozornenie! Nesmiete vypiť celú ampulku naraz!

Hmotnosť60 g
Balenie60ml shot, 20 x 60ml v kartóne
DávkovaniePol ampulky! NIKDY NEPITE CELÚ AMPULKU NARAZ!
Infoextrémne silný stimulačný shot
Nutričné hodnotyNa 1/2 ampulky: Beta-alanín 3000mg, taurín 1000mg, kofeín 290mg, L-tyrozín 125mg, Extrakt z kajenského čili 4,2mg.

DÁVKOVANIE:

1 denná dávka  = ½ ampulky (30 ml) po dobu asi 30 minút pred tréningom. Pred použitím pretrepať. 1 ampulka obsahuje 2 dávky na 2 dni používania.

Po otvorení skladujte v chladničke v uzavretej nádobe a spotrebovať do 48 hodín. Neprekračujte odporúčanú dávku určenú pre spotrebu počas 1 dňa. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. 

NUTRIČNÉ HODNOTY:

Poznámka: Vysoký obsah kofeínu; neodporúča sa pre deti do 18r., tehotné a dojčiace ženy (kofeín obsah 967 mg / 100 ml, 290 mg / 1 porcia = ½ ampulky (30 ml)). Neodporúča sa pre osoby s ochorením srdca, hypertenziou, alebo v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Udržujte mimo dosahu malých detí.  

Keď sa začnete cítiť, že máte nedostatok motivácie a vaše svaly potrebujú ďalší stimul, máte nástroj, ktorý okamžite zmení váš tréning. REDWEILER® SHOT je progresívny stimulačný nápoj centrálneho nervového systémy (CNS), čo má za následok veľmi silnú stimuláciu a nárast rýchlosti nervových prenosov a koncentrácie. 

Táto metóda funguje aj pre tie najintenzívnejšie a neznesiteľné tréningy.

Monštrózna dávka Beta-alanínu 6000 mg na ampulku! Beta-alanín, ako substrát pre syntézu karnozínu, má za cieľ zabezpečiť jeho nepretržité dopĺňanie, to prispieva k zvýšeniu stability pH intracelulárneho prostredia (acidobázickej rovnováhy), a tým zlepší výrobu energie v svalovej bunke a zvýši tréningovú vytrvalosť, koncentráciu a zapojenie do samotného cvičenia. Obsah taurínu v dávke 1000 mg na ampulku! Taurín aplikovaný pred fyzickou námahou výrazne zlepšuje odolnosť, pretože uľahčuje fungovanie Ca2 + kanálov v svalovej bunke, ktoré sa podieľajú na cykle aktinomyozínového komplexu.Taurín pôsobí synergicky s kofeínom. Okrem toho chráni svaly pri extrémnych cvičeniach stabilizáciou svalovej membrány, a to tiež spôsobuje zvýšenie svalovej hmoty a sily prostredníctvom aktivácie mTOR kinázy a inzulínu podobný rastový faktor-1 (IGF-1) -dependentních anabolických dráhach. Taurín tiež zvyšuje účinnosť oxidácie tukového tkaniva, zvýšenie tkanivové rýchlosti redukcie tukového tkaniva (Rutherford et al, 2010). Tyrozín , ktorý je prekurzorom dopamínu v mozgu, zabraňuje pocitu únavy. 

Kofeín s veľkou dávkou 580 mg na ampulku! Kofeín zvyšuje účinnosť aeróbneho a anaeróbneho cvičenia, rovnako ako zvyšuje energetický výdaj počas fyzickej námahy. Urýchľuje metabolizmus zvýšením termogenézy a kalorický výdaj. Kapsaicín obsiahnutý v kajenskom chilli zvyšuje množstvo tepla, produkovaného v organizme, zároveň zvyšuje rýchlosť syntézy tuku v tukových bunkách (adipocytov), a spomaľuje ich rast. 

REDWEILER® SHOT látky boli vybrané tak, aby synergicky podporili svalovú prácu v smere zvyšovania objemu tréningu, a to ako vo vzťahu k trvaniu námahy, pokiaľ ide o hodnoty zaťaženia s maximálne skrátenou dobou prestávok. Nepochybne, zvýšenie objemu tréningu prispieva k využívaniu energetických zdrojov organizmu, vrátane zníženia objemu tukového tkaniva, a tak získanie dokonale tvarovanej postavy.

Zloženie Redweiler shotu:

Doplnok stravy v tekutej forme. Obsahuje sladidlá. 

Zloženie: voda, beta-alanín, regulátory kyslosti - citran sodný, kyselina citrónová; taurín, kofeín, príchute, L-tyrozín, zahusťovadlo - sodná soľ karboxymetylcelulózy;sladidlá - acesulfam K, sukralóza, cyklamát; soľ, konzervant - kyselina sorbová, extrakt z kajenského korenia (Capsicum annuum L.), farbivá - E 150D.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie! Nekombinujte s alkoholom! Dôsledne dbajte na dostatočný príjem tekutín, zvyšuje periodicitu močenia. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

  • 25.75 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: pumpa, shot

Môže Vás zaujímať

Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Tričko ROYAL ARMY 141 tmavo sivé - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-modré - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-modré - BodyBulldozer