Rice Protein 1000 g - GymBeam

14,35 € s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť 1 dávky 35 g (1 kopcovitá odmerka), obsah balenia 1000 g teda 28 dávok Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 26 g Neobsahuje: lepok, sóju, laktózu, mlieko Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 35 g s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku ihneď po tréningu prípadne 1 dávku pred spaním. V netréningové dni  1 - 2 dávky medzi jedlami. Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov  každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty, vhodný pre vegánov a vegetariánov Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť 1 dávky 35 g (1 kopcovitá odmerka), obsah balenia 1000 g teda 28 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 26 g

Neobsahuje: lepok, sóju, laktózu, mlieko

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 35 g s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku ihneď po tréningu prípadne 1 dávku pred spaním. V netréningové dni  1 - 2 dávky medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov

Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty, vhodný pre vegánov a vegetariánov

Ryžový proteín je100% rastlinný zdroj bielkovín 

Rice Protein je ryžový proteín - vysoko kvalitný ryžový proteínový izolát získaný izoláciou bielkovín z ryže. Má 74%-ný podiel bielkovín, a vďaka tomu je výborným zdrojom proteínu pre vegetariánov a vegánov, alebo pre ľudí, ktorí uprednostňujú 100% rastlinný zdroj bielkovín pre udržanie a budovanie svalovej hmoty, ako aj regeneráciu. Okrem toho, že má vysoký podiel bielkovín, má tiež výborný aminokyselinový profil - obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, a prirodzene vysoký obsah vitamínov skupiny B, E a vlákniny. Neobsahuje lepok (glutén), sóju, laktózu, mlieko a ani žiadne iné alergény. Tým, že je hypoalergénny, nedráždi žalúdok a trávi sa oveľa ľahšie, než akákoľvek iná bielkovina. 

Rice Protein a jeho výhody
-ryžový proteínový izolát
-má 74%-ný obsah bielkovín
-má nízky obsah sacharidov a tukov
-podporuje rast svalovej hmoty a jej regeneráciu
-je bez laktózy a lepku
-ideálny pre vegánov a vegetariánov

OBSAH BALENIA
1000 g ( 28 dávok )

DÁVKOVANIE
Rozmiešajte 1 kopcovitú odmerku (35 g) s 250-350 ml vody alebo mlieka.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 1000 g28 dávok
Účinné látky na jednu dávku35 g ( 1 odmerka )
Energetická hodnota
139 kcal / 589 kj
Tuky
1,33 g
     z toho nasýtené0,5 g
Sacharidy
6,3 g
     z toho cukry2,8 g
Vláknina
1,01 g
Bielkoviny
26 g
Soľ
0,15 g

AMINOKYSELINOVÝ PROFIL

Účinné látky na dávku
100 g
Kyselina asparágová
9 g
Kyselina glutámová
18 g
Alanín
5,6 g
Arginín
8 g
Cystín
2 g
Glycín
5 g
Histidín
2,3 g
Izoleucin
4,2 g
Leucin
8,4 g
Lyzín
3,2 g
Metionín
2,7 g
Fenylalanín
5,6 g
Prolín
4,6 g
Serín
5,2 g
Treonín
3,6 g
Tyrozín
5 g
Tryptofán
1,4 g
Valín
6 g

ZLOŽENIE
Príchuť unflavoured: BIO ryžový proteínový izolát
Príchuť chocolate: BIO proteínový ryžový izolát, odtučnený kakaový prášok, rastlinné oleje (vegetable medium chain triglycerides (MCT) z kokosového oleja), ochucovadlá, emulgátor (karboxymetylcelulóza), sladidlo (sukralóza), inulín (vláknina z čakanky).
Príchuť vanilla: BIO ryžový proteínový izolát, rastlinné oleje (vegetable medium chain triglycerides (MCT) z kokosového oleja), ochucovadlá, emulgátor (karboxymetylcelulóza), sladidlo (sukralóza), prírodné farbivo (beta-karotén), inulín (vláknina z čakanky).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

Upozornenie
GymBeam Rice protein sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Ryžový proteín sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)