Bomba cena
Bomba cena

CLA capsules 120 kaps - Weider

21,90 € s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 5 kaps, obsah balenia 120 kaps teda 24 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke CLA 4000 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 5 kaps s jedlom. Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( 5 kaps ) s jedlom. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj žien každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje chudnutie a zvyšovanie svalovej hmoty Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 5 kaps, obsah balenia 120 kaps teda 24 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke CLA 4000 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 5 kaps s jedlom. Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( 5 kaps ) s jedlom. 

Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj žien každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje chudnutie a zvyšovanie svalovej hmoty
Ideálne do diéty pre tých, ktorí si chcú uchovať pevné a definované svaly

Koncentrovaná CLA pre prirodzené chudnutie v nemeckej kvalite.  CLA účinne podporuje spaľovanie tukov za súčasného uchovania svalovej hmoty a priaznivo pôsobí proti opätovnému ukladaniu tuku /jo-jo efekt/. Prípravok taktiež napomáha znižovať hladinu ´zlého´ cholesterolu /LDL/ a zvyšovať hladinu ´dobrého´ /HDL/. Vhodný pre športovcov a fyzicky zaťažených ľudí, najmä v období nízkokalorických diét a zvýšenej fyzickej záťaži. Konjugovaná kyselina linolová účine podporuje spaľovanie tuku a stratu prebytočného tuku v krvnom riečišti za súčasného uchovania svalovej hmoty. CLA patrí medzi najlepšie pôsobiace zdravé tuky v organizme, zároveň aj medzi najdrahšie zo všetkých dostupných zdravých omega mastných kyselín. Skratka CLA v sebe skrýva konjugovanú kyselinu linolovú, ktorá je prírodnou nenasýtenou mastnou kyselinou. Vedci jej pozitívne účinky spozorovali už pred niekoľkými desaťročiami, avšak až v sedemdesiatych rokoch sa im ju podarilo presne popísať a objaviť jej „zázračné“ účinky. Zistili sa, že v ľudskom organizme CLA zohráva veľmi dôležitú úlohu a to pri budovaní svalov, redukcii tuku a podpore imunitného systému. Jej dostatok by sme teoreticky mali získavať z potravy, bohužiaľ, u mnohých z nás je výrazný deficit tejto mastnej kyseliny. Výhodou CLA je to, že ak chudnete, chráni vaše telo pred redukovaním svalovej hmoty. Jej dostatočným príjmom sa vyhnete hlady a chuti do jedla, pretože dokáže utlmiť chute, pomáha znovu nepriberať, zrýchľuje metabolizmus a pomáha očiste organizmu. Dostatok CLA zo stravy je ťažké získať, preto je možné siahnuť aj po doplnkoch výživy, ktoré túto kyselinu ponúkajú. Užívanie CLA nie je vhodné len pre tých čo práve chudnú, ale aj pri udržiavaní dosiahnutej hmotnosti, aby sa zabránilo nepríjemnému jojo efektu, ideálnym doplnkom je CLA počas užívania silnejších spaľovačov tukov. Táto mastná kyselina stimuluje imunitný systém a pomáha potláčať potravinové alergie, je bojovníkom pri prevencii osteoporózy, rakoviny prsníka, prostaty a čriev. Zatiaľ vedci neobjavili žiadne negatívne účinky CLA, odporúčajú však denne prijať dávku 1000 až 3000mg CLA, pri obezite a pri športovaní môže táto dávka stúpnuť až dvojnásobok.

OBSAH BALENIA
120 kaps ( 24 dávok )

DÁVKOVANIE
Užívajte 5 kaps denne s jedlom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 120 kaps24 dávok
Účinné látky na jednu dávku5 kaps
Konjugovaná kyselina linolová (CLA)
4000 mg

ZLOŽENIE
Požltový olej (80 % konjugovanej kyseliny linolovej (CLA), mononenasýtené mastné kyseliny, nasýtené mastné kyseliny, polynenasýtené mastné kyseliny), hovädzia želatína, zvlhčovadlo (rastlinný glycerol), antioxidant (bohatý extrakt tokoferolu).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Weider CLA capsules sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Weider CLA capsules kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)