Bomba cena
Bomba cena

Super Fat Burner 120 tabl - BioTechUSA

11,59 € s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 2 tabl, obsah balenia 120 tabl teda 60 dávok Hlavné zložky: v každej dávke lecitín 150 mg, HCA 30 mg, CLA 150 mg, chróm 40 mcg Odporúčané dávkovanie: Výška 1 dávky 2 tabl s dostatočným množstvom vody Denné odporúčané množstvo 2 dávky ( 4 tabl ). V tréningové dni 1 dávku ráno a 1 dávku 30 minút pred tréningom. V netréningové dni 1 dávku ráno a 1 dávku večer. Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj žien každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako silný spaľovač tuku Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 2 tabl, obsah balenia 120 tabl teda 60 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke lecitín 150 mg, HCA 30 mg, CLA 150 mg, chróm 40 mcg

Odporúčané dávkovanie: Výška 1 dávky 2 tabl s dostatočným množstvom vody Denné odporúčané množstvo 2 dávky ( 4 tabl ). V tréningové dni 1 dávku ráno a 1 dávku 30 minút pred tréningom. V netréningové dni 1 dávku ráno a 1 dávku večer.

Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj žien každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako silný spaľovač tuku

Kvalitný spaľovač tukov bez stimulantov

Super Fat Burner je spaľovač na znižovanie telesného tuku a redukciu hmotnosti. Obsah l-karnitínu pomáha odbúravať depotné bunky a využiť ich ako zdroje energie. Cieľom tohto spaľovača je zlepšenie spaľovania tuku a budovanie čistejšej a vyrysovanejšej svalovej hmoty. Má aktívne látky, ktoré zabezpečujú energetický účinok, čiže zabraňujú vstrebávaniu tukov a usadeniu sacharidov vo forme tukov, lipotropné účinky, čiže znižovanie chuti do jedla. S pomocou tohto produktu docielite jednoduchšie spaľovanie tukov pri vašej diéte.
Nie náhodou, je Super Fat Burner jedným z najpopulárnejších lipotropných produktov na kontrolu hmotnosti ktoré máme: je to komplex 14 zložiek, v ktorých sme kombinovali vitamíny a minerály * potrebné pre správne fungovanie metabolizmu sacharidov, ako aj HCA , CLA a extrakt zo zeleného čaju.
Obsah zinku, chrómu a biotínu v produkte prispieva k správnemu fungovaniu metabolizmu makroživín. Obsah chrómu v produkte prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.
Super Fat Burner obsahuje zložky, ktoré nakopnú metabolizmus, preto môže byť vynikajúcim doplnkom do vašej diéty. Samozrejme neobsahuje žiadne stimulanty.

OBSAH BALENIA
120 tabliet  (60 dávok )

DÁVKOVANIE 
Užívajte 2 tablety ráno a 2 tablety večer. V tréningové dni užívajte 2 tablety ráno a 2 tablety 30 minúť pred tréningom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 120 tabl60 dávok
Účinné látky na jednu dávku2 tabl
Energetická hodnota6 kcal / 25 kj
Tuky 0,1 g
          z toho nasýtené0 g
Sacharidy1,2 g
          z toho cukry0 g
Bielkoviny0,04 g
Soľ0,015 g
Lecitín
150 mg
          z toho inozitol13,5 mg
          z toho cholín22,5 mg
Chitosan
50 mg
Biotín
100 mcg
Zinok
10 mg
Chróm pikolinát
320 mcg
          z toho chróm40 mcg
Garcinia cambogia extrakt (60% HCA)
50 mg
Extrakt zo zeleného čaju (50% EGCG)
25 mg
CLA
150 mg
L-karnitín L-tartrát (70% L-karnitín)
33 mg
L-karnitín
33 mg
L-karnitín hydrochlorid
33 mg
L-metionín
20 mg
L-lyzín
10 mg
L-tyrozín
25 mg

ZLOŽENIE
Objemové činidlo (hydroxypropylmethylcelulóza, celulóza),sójový lecitín, CLA (4,2%) (konjugovaná kyselina linolová), leštiaca látka [hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo (oxid titaničitý)], Mineral Blend (1,9%)(glukonát zinku, chróm pikolinát), Amino Acid Blend (1,5%) (L-Tyrozín, L-metionín, L-lyzín), chitosan, extrakt z ovocia Garcínia cambogia, L-Carnitine Blend (1,4%) (L-karnitín L-tartrát, L-karnitín, L-karnitín hydrochlorid), protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), extrakt zo zeleného čaju (0,7%)
(listy Camellia sinensis), D-biotín.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Biotech Super Fat Burner sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech Super Fat Burner spaľovač tukov sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)