Syntha-6 EDGE 1870 g - BSN

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 39 g, obsah balenia 1870 g teda 48 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke 24 g bielkovín 

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 39 g prášku s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku ráno ako súčasť raňajok a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - v diete ako aj objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty


Viaczložkový proteín, minimum tuku maximum ingrediencii.

BSN Syntha-6 Edge s čistým obsahom 1780 g - nová verzia jedného z nejpredávanejších proteínov všetkých čias Syntha 6, zaisťuje komplexnú výživu pre kvalitný nárast svalovéj hmoty a rýchlu regeneráciu. Syntha 6 Edge je viacložkový proteín, ktorý obsahuje v jednej 39 g dávke až 24 g proteínu. Obsahuje len kvalitné zdroje bielkovín, minimum tuku, skvelá chuť.

Syntha-6 Edge je určený pre: podporu nárastu svalovej hmoty. Doplneni bielkovín kdykoľvek v priebehu dňa. vysoký obsah bielkovín v Syntha-6 Edge prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty 6 vysoko kvalitných svaly budujúcich bielkovín obsahuje rýchle, stredné a pomalé bielkoviny proteinový koktejl s vynikajúcou krémovou chuťou minimálny obsah cukru.

Syntha-6 Edge obsahuje 6 rôznych druhov bielkovín pre dokonalé využitie: koncentrát syrovátkovej bielkoviny (z mlieka) izolát syrovátkovej biekoviny (z mlieka) hydrolyzovaný izolát syrovátkovej bielkoviny (z mlieka) koncentrát mliečnej bielkoviny micelární kasein (z mlieka) kaseinát vápenatý (z mlieka).

Príchuť

čokoláda (chocolate milkshake) 1870g

vanilka (vanilla ice cream) 1870g

Dávkovanie

Rozmixujte 1 odmerku 39 g Syntha-6 Edge s 150 - 250 ml vody, a užite počas dňa 1-3 krát.

Nutričné hodnoty

Hodnoty na 1 dávku

Energia 153kcal

Tuk 3.5g, z toho nasýtené 0.7g

Sacharidy 5.0g, z toho cukor 1.5g

Vláknina 0.2g

Proteíny 24g

Soľ 0.22g

Sodík 89mg

Odporúčené dávkovanie:rozmixujte 1 odmerku 39 g Syntha-6 Edge s 150 - 250 ml chladnej vody.

Zloženie

Proteínová zmes (srvátkový koncentrát, izolát srvátkové bielkoviny, hydrolyzovaný izolát srvátkové bielkoviny, koncentrát mliečnej bielkoviny, micelárny kazeín, kazeinát vápenatý, emulgátor: sójový lecitín), slnečnicový olej, príchute (mlieko), zahusťovadlá (carboxymethyl, xanthamová guma, karagenan), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), chlorid sodný.

Upozornenie

Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

  • 34.95 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Môže Vás zaujímať

Tielko POWER LEGION 151 čierne - BodyBulldozer
Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Šortky FLEX EXTRA čierno modré - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-červené - BodyBulldozer
Opasok HARD - BodyBulldozer
  • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer