T-360 108 kaps - Scitec Nutrition

T-360 je komplex k maximalizácii testosterónu ako aj libida.

T-360 obsahuje niekoľko zložiek na zvýšenie hladiny testosteronu a na zlepšenie sexuálneho výkonu. Tribulus terrestris stimuluje produkciu luteinizačného hormónu (LH) v prednej hypofýze, čo stimuluje produkciu vlastného testosterónu. Výskum dokazuje, že steroidné saponíny, najmä protodioscín, sú zodpovedné za farmakologické aktivity Tribulusu. T-360 obsahuje aj L-karnitín a acetyl L-karnitín, ktoré pomáhajú zabrániť poklesu testosterónu v dôsledku každodenného cvičenia a stresu a upravujú androgénne receptory, ktoré maximalizujú účinky testosteronu.

Testosteronový komplex obsahuje viac účinných látok, medzi nimi: l-arginín, acetyl l-karnitín, l-karnitín, zinok. Arginín je základnou látkou pre tvorbu oxidu dusnatého (NO). T-360 zabezpečuje aj l-karnitín acetyl l-karnitín a l-karnitín l-tartrát. Zinok prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu, k normálnej plodnosti, reprodukčnej schopnosti, a tiež k správnej syntéze bielkovín.٭ Kombinácia týchto účinných látok robí T-360 veľmi populárnym hlavne v kruhu tvrdo trénujúcich mužov.

Účinky

  • Zvyšuje hladinu prirodzeného testosterónu
  • Zvyšuje libido a vitalitu
  • Obsahuje Tribulus terrestris a 90% z celkového počtu saponínov

Balenie

108 kapsúl

Dávkovanie

Užite 1 dávku 30 minút pred tréningom alebo pred sexuálnou aktivitou. V netréningové dni užite 4x1 kapsulu pred jedlami. V prípade užívania počas tréningového cyklu, užívajte 8 týždňov s následnou dvojtýždňovou prestávkou. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Nutričné hodnoty

  1 dávka (4 kapsule) % ODD*
Zinok 1,5 mg 15%
Tribulus terrestris extrakt
(štandardizovaný na minimum 488 mg saponínov)
1220 mg **
L-arginín 1319 mg **
Acetyl L-karnitín HCl 250 mg **
L-karnitín L-tartrát 600 mg **
* % ODD Odporúčaná Denná Dávka
** ODD nie je stanovená

Zloženie

L-Arginine Base, Tribulus terrestris (Fruit) extract, L-Carnitine L-Tartrate, Capsule Shell (Bovine Gelatin, Color: Brilliant Blue FCF, Quinoline Yellow**, Titanium Dioxide), Acetyl L-Carnitine Hydrochloride, Anti-Caking Agent (Magnesium Stearate), Zinc Gluconate.

Upozornenie

Ak užívate lieky alebo máte nejaké zdravotné problémy, obráťte sa na svojho lekára pred použitím! Neodporúča sa pre ľudí s nízkym krvným tlakom alebo cukrovkou. Nepoužívajte, ak ste mladší ako 18 rokov. V prípade nízkej znášanlivosti stimulantov, neužívajte tento produkt alebo užívajte menšie porcie pokiaľ si neurčíte svoju toleranciu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

  • 17.95 €

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem zvýšiť testosterón

Môže Vás zaujímať

Tielko POWER LEGION 151 čierne - BodyBulldozer
Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Šortky FLEX EXTRA čierne camo - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-modré - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer