Testo 4 HD 120 kaps - Stacker2

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 3 kaps, obsah balenia 120 kaps teda 40 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke Testo - 4HD Komplex 3834 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 3 kaps s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky,  1 dávku počas dňa, a druhú dávku večer pred spaním.

Kedy a komu sa odporúča: len pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje reguláciu hormonálnej činnosti, nárast sily - výkonu - svalovej hmoty


Obsahuje všetko, aby ste dosiahli najvyššiu úroveň produkcie testosterónu vo vašom tele

TESTO 4HD predstavuje nielen revolučnú a unikátnu anabolickú receptúru, ale je aj 100%-ne prírodnou zmesou. TESTO 4HDTM vám v tele zvyšuje hladinu voľného testosterónu, výsledkom čoho sa vaša sila, objem a intenzita tréningu dramaticky zvýšia. TESTO 4HDTM obsahuje len zložky, ktoré sú účinné, s najvyšším možným percentom aktívnych zložiek. Teda nie len Tribulus, ale aj najvyššie možné percento aktívneho extraktu: 30% protodioscín. TESTO 4HDTM obsahuje všetko, čo potrebujete na to, aby ste dosiahli najvyššiu úroveň produkcie testosterónu vo vašom tele. Každá dávka obsahuje 10 výkonných a klinicky overených zložiek, ktoré pôsobia v synergii a zabezpečujú, aby boli androgénne receptory stimulované a produkovali viac testosterónu znova a znova. Rastie vaša intenzita tréningu, vaše sebavedomie a váš tréning sa stáva agresívnejším.

  • Stimuluje tvorbu testosterónu na maximálne prirodzené dosiahnuteľné hodnoty
  • Zvýšená agresivita pri tréningu
  • Vyššia intenzita tréningu
  • Viac sily, viac svalovej hmoty
  • Neslýchané napumpovanie svalov

Vaša hladina voľného testosterónu sa zvýši pri každom požití TESTO-4HD. Využite tohoto jedinečného prípravku na dosiahnutie maximalnej hladiny testosterónu bez použitia stereoidov.

Ako TESTO 4HD funguje? 5 až 10 dní od začiatku každodnného užívania?

Cítite ako sa vaša hladina testosterónu každým dňom pomaličky zvyšuje. Odrazu maté viac energie a obrovskú vôľu vpáliť do posilovne a poriadne si zatrénovať. 10 až 20 dní od začiatku každodenného užívania. Vaša hladina testosterónu saj naďalej zvyšuje. Váš tréning sa stáva extrémnejší. Vládzete zdvihnúť ťažšie váhy a vaše svaly začínajú trvalo rásť. Vaše žily sa pomaly zvýrazňujú. A to je len začiatok!

Po 3 týždni každodenného užívania?

Začínate 3 krok. Ste prekvapení s akou ľahkosťou zvládate intenzitu tréningu, ktorá pre vás bývala nedosiahnuteľná. Lámete svoje vlastné bariéry. Transformácia sa začína. Cítite plnšie, väčšie a tvrdšie svaly. Vaša sila a prekrvenie sú na maximálnej úrovni.

OBSAH BALENIA

120 kaps ( 40 dávok )

DÁVKOVANIE

Užite 3 kapsuly Stacker Testo 4 HD počas dňa, a ďalšie 3 kapsuly pred spaním. (pre dosiahnutie maximálneho efektu)

NUTRIČNÉ HODNOTY

 1 dávka 3 kaps
Testo - 4HD Komplex 3834 mg
Tribulus Terrestris (30% Protodioscín)
Maca (Lepidium Meyen)(koreň)
Zinok 22,5 mg
Vitamín B6 6 mg
Horčík 300 mg
Vitamín D3 750 IU
Stacker anabolický komplex 390 mg
Muira Puama  
Rhodiola Rosea  
Damiana  
Avena Sativa  

ZLOŽENIE

želatina, čierny oxid železitý (E172), dioxid titánu (E171), žltý oxid železitý (E172)

Alergény

Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, sója, vajcia, obilniny obsahujúce glutén, výrobky z rýb, morských živočíchov, kôrovcov, arašidy a orechy.

Upozornenie

Stacker Testo 4 HD je potravinový doplnok. Potravinové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Tento produkt sa má používať v spojení s rozumnou stravou a cvičebným programom, aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, liečiť alebo predchádzať chorobe. Nikdy neprekračujte odporúčanú dávku.

  • 22.50 €

  • Jednotková cena:
    0,18 € / kaps

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem zvýšiť testosterón

Môže Vás zaujímať

Tielko POWER LEGION ELITE 112 zelené army - BodyBulldozer
Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-modré - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-modré - BodyBulldozer