Bomba cena
Bomba cena

Ginkgo Biloba 100 kaps - Scitec Nutrition

7,10 € s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 2 kaps , obsah balenia 100 kaps teda 50 dávok Hlavné zložky: v každej dávke ginkgo biloba 120 mg Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 2 kaps s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka v priebehu dňa s hociktorým jedlom. Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov Na čo slúži: podporuje srdcovocievnu sústavu  Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 2 kaps , obsah balenia 100 kaps teda 50 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke ginkgo biloba 120 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 2 kaps s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka v priebehu dňa s hociktorým jedlom.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje srdcovocievnu sústavu 


Zlepšenie pamäti a krvného obehu na prírodnej báze z rastlinných surovín

Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba), je „živá skamenelina“, rastúca na našej planéte, v nezmenenej forme už viac ako 150 miliónov rokov. Vo východných kultúrach je uctievaná vďaka tajomnému pôvodu a húževnatosti, s ktorou je exemplár schopný života hoci aj 2000 rokov. V pôvodnej čínskej medicíne sa stáročia využíva k posilneniu cievnej sústavy a k zlepšeniu krvného obehu. Ginkgo biloba priaznivo pôsobí pri rozširovaní ciev, podporuje krvný obeh vrátane zásobovania mozgu krvou a účinne chráni nervové bunky pred pôsobením voľných radikálov. Ginkgo biloba má pozitívne účinky pri náprave pamäti, obzvlášť pri zmiernení problémov s pamäťou v starobe. Produkt je vyrobený z vynikajúcej primárnej suroviny rastlinného pôvodu, s vysokým, až 24%-ným obsahom flavonoidových glykozidov z ginka.

OBSAH BALENIA
100 kaps ( 50 dávok )

DÁVKOVANIE
Odporúčaná dávka 2 kapsuly denne s jedlom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 100 kaps50 dávok
Účinné látky na jednu dávku 2 kaps
Ginkgo biloba extrakt120 mg

ZLOŽENIE
Kypriaca látka: mikrokryštalická celulóza, hovädzia želatína, extrakt z listov Ginkgo biloba (ginkgoflavónové glykozidy: 27%), farbivo: oxid titaničitý.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Ginkgo Biloba sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pre obsah Ginko Biloby sa užívanie neodporúča v čase tehotenstva, dojčenia, neodporúča sa užívať spolu s liekmi zabraňujúcimi zrážanlivosť krvi, ako aj pred operáciami, pretože spôsobuje predĺženie doby zrážanlivosti krvi. Môže vplývať na hladinu krvného cukru, z toho dôvodu by sa cukrovkári mali pred užívaním produktu poradiť so svojim ošetrujúcim lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Ginkgo Biloba kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)