AAKG 100 kaps - Scitec Nutrition

9.80 s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 4 kaps, obsah balenia 100 kaps teda 25 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke l-arginín alfa-ketoglutarát 3200 mg 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 4 kaps s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka. Len v tréningové dni 1 dávku 30 minút pred tréningom. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: zvyšuje výkon a napumpovanosť počas tréningu Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 4 kaps, obsah balenia 100 kaps teda 25 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke l-arginín alfa-ketoglutarát 3200 mg  
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 4 kaps s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka. Len v tréningové dni 1 dávku 30 minút pred tréningom.  
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: zvyšuje výkon a napumpovanosť počas tréningu

Kapsuly obsahujúce rovno 800 mg efektívneho arginínu
Arginin alfa-ketoglutarát, nachádzajúci sa v produkte AAKG, je viazaný aminokyselinou s kyselinou alfa-aketoglutarátovou, ktorá patrí medzi kľúčové medzilátky v Krebsovom cykle a pri metabolizme aminokyselín. Kyselina alfa-ketoglutarátová patrí v metabolických procesoch medzi jednu z najdôležitejších transportérov dusíka. Arginín- je jedinou základnou látkou nitrogén-monoxidu (NO), a teší sa čoraz väčšej popularite v kruhu kulturistov, ktorí by si stále radi udržali tvrdú formu. Kyselina alfa-ketoglutarátová je ketokyselinou, vznikajúcou počas dezaminácie glutamátu, a zúčastňuje sa pri biochemických procesoch tvorby energie v bunkách.

OBSAH BALENIA
100 kaps ( 25 dávok )

DÁVKOVANIE
Užite denne 4 ks AAKG kapsúl 30 minút pred tréningom. Len v tréningové dni 1 dávku 30 minút pred tréningom. Odporúča sa cyklický spôsob užívania, s prestávkou po niekoľkých týždňoch užívania.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 100 kaps25 dávok
Účinné látky na jednu dávku4 kaps
L-Arginín alfa-ketoglutarát ( AAKG )
3200 mg
ZLOŽENIE
L-arginín alfa-ketoglutarát 2:1, hovädzia želatína, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; farbivá: oxid titaničitý, čierný oxid železa, brilantná čierna BN.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Scitec AAKG  sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a pre osoby ktoré majú problémy s krvným tlakom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec AAKG kapsula sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,10 € / kaps

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)