Bomba cena
Bomba cena

Hot Blood 3.0 300 g - Scitec Nutrition

9,60 € s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 20 g ( 1,5 oidmerky ), obsah balenia 300 g teda 15 dávok Hlavné zložky: v každej dávke Hot Blood Multi Complex 7138 mg, Creatine Matrix 4500 mg, Amino Acid Matrix 4250 mg Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 20 g ( 1,5 oidmerky ) s 300 ml vody nalačno, Denné odporúčané množstvo 1 dávka.  Len v tréningové dni 1 dávku 20 - 30 minút pred tréningom. Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov  len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako silný energizér Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 20 g ( 1,5 oidmerky ), obsah balenia 300 g teda 15 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke Hot Blood Multi Complex 7138 mg, Creatine Matrix 4500 mg, Amino Acid Matrix 4250 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 20 g ( 1,5 oidmerky ) s 300 ml vody nalačno, Denné odporúčané množstvo 1 dávka.  Len v tréningové dni 1 dávku 20 - 30 minút pred tréningom.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako silný energizér

Kvalitná predtréningová formula.

Hot Blood 2.0 vám pomôže udržiavať energetickú dráhu ATP, čím zväčšuje objem svalových buniek. Pomáha aj pri napumpovaní, keďže zvyšuje hladinu NO. Prevahu v tomto produkte má beta-alanín, čo je prevratná látka, pretože zvyšuje hladinu karnozínu. Svojimi účinkami sa považuje sa za novodobý kreatín. Dôležitú úlohu zohrávajú aj látky, podporujúce vstrebávanie (BioPerine a naringín, ktorý pomáha udržiavať dlhšiu životnosť látok tohto produktu). Zároveň neobsahuje žiadny cukor ani aspartám.

OBSAH BALENIA
300 g ( 15 dávok )

DÁVKOVANIE
Užívajte 1 dávku 20 g ( 1,5 oidmerky ) 20 - 30 min. pred tréningom nalačno. Osobám citlivým na stimulanty sa odporúča užívanie polovičnej dávky.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 300 g15 dávok
Účinné látky na jednu dávku20 g ( 1,5 oidmerky )
Energetická hodnota
24 kcal / 101 kj
Tuky
0 g
Sacharidy
5,9 g
          z toho cukry1,3 g
Kofeín
300 mg
Multi kreatínová zmes
4500 mg
Zmes aminokyselín
4250 mg
Hot Blood Multi Complex
7138 mg
Zmes antioxidantov
230 mg

ZLOŽENIE
Príchuť modrá guarana: Maltodextrín, kreatín monohydrát, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, L-arginín-alfa-ketoglutarát 2:1, L-tyrozín, beta-alanín, guarana aróma, aróma mliečneho karamelu, kofeín, acetyl-L-karnitín-hydrochlorid, uhličitan horečnatý, výťažky z (listov) Camellia sinensis v pomere 8:1, L-citrullin DL-malát 1:1, taurín, sladidlá: acesulfám-K, kreatín citrát, kreatín pyruvát, , Kre-Alkalyn® (pufrovaný kreatín monohydrát), L-karnitín L-tartarát, L-ornitín hydrochlorid, MicronTec mikrokryštalický kreatín monohydrát, hydrogénuhličitan sodný, látky brániace hrudkovateniu: oxid kremičitý, fosfát trivápenatý, nikotínamid, výťažky zo semien Vitis vinifera (95% proantocianidin), kyselina alfa-lipoová, farbivo: brillant blue FCF, Piper výťažky (ovocie), D-biotín, kyselina pteroylmonoglutamová.
Príchuť červený pomaranč: Maltodextrín, kreatín monohydrát, L-arginín hydrochlorid, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, L-arginín-alfa-ketoglutarát 2:1, dextróza, L-tyrozín, aróma červeného pomaranča, beta alanín, kofeín, látky brániace hrudkovateniu: fosfát trivápenatý, oxid kremičitý, uhličitan horečnatý,  výťažky z (listov) Camellia sinensis v pomere 8:1, L-citrullin DL-malát 1:1, taurín, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza, farbivá: beetrootred, kurkumín, karmozin***, kreatín citrát, kreatín pyruvát, , Kre-Alkalyn® (pufrovaný kreatín monohydrát), L-karnitín L-tartarát, L-ornitín hydrochlorid, MicronTec mikrokryštalický kreatín monohydrát, hydrogénuhličitan sodný, nikotínamid, výťažky zo semien Vitis vinifera (95% proantocianidin), kyselina alfa-lipoová, Piper výťažky (ovocie), D-biotín, kyselina pteroylmonoglutamová.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Hot Blood sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Produkt obsahuje kofeín (300 mg/dávka 1500 mg/100 g), užívanie nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín, osoby so srdcovými ochoreniami, a osoby s vysokým krvným tlakom! Beta-alanín môže dočasne spôsobovať na povrchu pokožky pocit mravčenia. Produkt može ovplyvňovať vstrebávaťeľnosť a využiteľnosť niektorých liekov! Nevhodný pre osoby so psychickými chorobami a počas liečby liekmi. Pred užívaním konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Hot Blood predtréningový prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)