Testo 4 HD 120 kaps - Stacker2

Výrobca: Stacker2
17,99 s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť dennej dávky 6 kaps, obsah balenia 120 kaps teda 40 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke Testo - 4HD Komplex 3834 mg, Stacker Anabolic Complex 390 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 3 kaps s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky,  1 dávku počas dňa, a druhú dávku večer pred spaním
Kedy a komu sa odporúča: len pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje reguláciu hormonálnej činnosti, nárast sily - výkonu - svalovej hmoty
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť dennej dávky 6 kaps, obsah balenia 120 kaps teda 40 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke Testo - 4HD Komplex 3834 mg, Stacker Anabolic Complex 390 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 3 kaps s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky,  1 dávku počas dňa, a druhú dávku večer pred spaním
Kedy a komu sa odporúča: len pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje reguláciu hormonálnej činnosti, nárast sily - výkonu - svalovej hmoty

Obsahuje všetko, aby ste dosiahli najvyššiu úroveň produkcie testosterónu vo vašom tele
TESTO 4HD predstavuje nielen revolučnú a unikátnu anabolickú receptúru, ale je aj 100%-ne prírodnou zmesou. TESTO 4HDTM vám v tele zvyšuje hladinu voľného testosterónu, výsledkom čoho sa vaša sila, objem a intenzita tréningu dramaticky zvýšia. TESTO 4HDTM obsahuje len zložky, ktoré sú účinné, s najvyšším možným percentom aktívnych zložiek. Teda nie len Tribulus, ale aj najvyššie možné percento aktívneho extraktu: 30% protodioscín. TESTO 4HDTM obsahuje všetko, čo potrebujete na to, aby ste dosiahli najvyššiu úroveň produkcie testosterónu vo vašom tele. Každá dávka obsahuje 10 výkonných a klinicky overených zložiek, ktoré pôsobia v synergii a zabezpečujú, aby boli androgénne receptory stimulované a produkovali viac testosterónu znova a znova. Rastie vaša intenzita tréningu, vaše sebavedomie a váš tréning sa stáva agresívnejším. Vaša hladina voľného testosterónu sa zvýši pri každom požití TESTO-4HD. Využite tohoto jedinečného prípravku na dosiahnutie maximalnej hladiny testosterónu bez použitia stereoidov.

Testo 4HD a jeho výhody:
Stimuluje tvorbu testosterónu na maximálne prirodzené dosiahnuteľné hodnoty
Zvýšená agresivita pri tréningu
Vyššia intenzita tréningu
Viac sily, viac svalovej hmoty
Neslýchané napumpovanie svalov

Ako TESTO 4HD funguje? 5 až 10 dní od začiatku každodnného užívania?
Cítite ako sa vaša hladina testosterónu každým dňom pomaličky zvyšuje. Odrazu maté viac energie a obrovskú vôľu vpáliť do posilovne a poriadne si zatrénovať. 10 až 20 dní od začiatku každodenného užívania. Vaša hladina testosterónu saj naďalej zvyšuje. Váš tréning sa stáva extrémnejší. Vládzete zdvihnúť ťažšie váhy a vaše svaly začínajú trvalo rásť. Vaše žily sa pomaly zvýrazňujú. A to je len začiatok!

Po 3 týždni každodenného užívania?
Začínate 3 krok. Ste prekvapení s akou ľahkosťou zvládate intenzitu tréningu, ktorá pre vás bývala nedosiahnuteľná. Lámete svoje vlastné bariéry. Transformácia sa začína. Cítite plnšie, väčšie a tvrdšie svaly. Vaša sila a prekrvenie sú na maximálnej úrovni.

OBSAH BALENIA
120 kaps  (40 dávok)

DÁVKOVANIE
Užite 3 kapsuly Stacker Testo 4 HD počas dňa, a ďalšie 3 kapsuly pred spaním. (pre dosiahnutie maximálneho efektu)

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 120 kaps40 dávok
Účinné látky na dennú dávku6 kaps
Testo 4HD complex
     Tribulus Terrestris  (30% Protodioscín )
     Maca (Lepidium Meyen) koreň
     Horčík (kysličník horečnatý) 300 mg
     Zinok  22,5 mg
     Vitamín B6 (Pyridoxín HCI)  6 mg
     Vitamín D3 (cholakalciferol) 750 i.u.
3834 mg

Stacker Anabolic complex
     Voňatec vejčitý
     Rozchodnica ružová
     Damiána
     Ovos zelený

390 mg

OSTATNÉ ZLOŽKY
vegánske kapsule (celulóza, čierny oxid železitý)

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Stacker Testo 4 HD sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Stacker Testo 4 HD kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,15 € / kaps

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)