Bomba cena
Bomba cena

Testo Xtreme 120 kaps - Weider

26,90 € s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 4 kaps, obsah balenia 120 kaps teda 30 dávok Hlavné zložky: v každej dávke kyselina pantoténová 6000 mg, maca 65 mg, rôzne extrakty Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 4 kaps s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka počas dňa s jedlom. Kedy a komu sa odporúča: len pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov Na čo slúži: podporuje reguláciu hormonálnej činnosti, nárast sily - výkonu - svalovej hmoty Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 4 kaps, obsah balenia 120 kaps teda 30 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke kyselina pantoténová 6000 mg, maca 65 mg, rôzne extrakty

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 4 kaps s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka počas dňa s jedlom.

Kedy a komu sa odporúča: len pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje reguláciu hormonálnej činnosti, nárast sily - výkonu - svalovej hmoty

Prípravok na podporu hladiny testosterónu

Testo Xtreme obsahuje Ashwagandha, estrakt z Pískavice a Maca. Zvyšuje prirodzenú produkciu testosterónu. Testosterón je kľúčový hormón pre rast a udržiavanie svalovej hmoty. V dôsledku toho úzko súvisí s energetickými výdavkami, náladou a libidom.
Pískavica extrakt je veľmi populárna v Indii a na Blízkom východe, používa sa na zvýšenie hladiny testosterónu a libida.
KSM-66 (Ashwagandha) ako patentovaný a klinicky testovaný extrakt, ktorý zvyšuje energetickú hladiny, pevnosť a odolnosť svalov. Okrem toho, pomáha zlepšiť pocit pohody, reguluje pocit úzkosti a stresu.
Maca je rastlina z peruánskych Ánd, ktoré obsahuje výkonnú kombináciu živín, ktoré poskytujú energiu a spolupracujú pri vyrovnávaní a regulácii hormonálneho systému mužov a žien, ako aj posilnenie imunitného systému.
Rhodiola Rosea je rastlinný extrakt, ktorý znižuje hladinu kortizolu v krvi pomáha kontrolovať mysel, počas stresu.
Cordyceps je adaptogén a aktívna zložka, ktorá pôsobí ako antioxidant, zvyšuje vitalitu a fyzický výkon.
Zinok je dôležitý minerál na normálnu funkciu hormonálneho a imunitného systému.
Cholín je vo vode rozpustný vitamín, ktorý hrá kľúčovú úlohu v metabolizme tukov.
Chróm je minerál ktorý sa podieľa na znížení inzulínovej rezistencie a tým pomáha kontrolovať hladiny glukózy.

OBSAH BALENIA
120 kaps ( 30 dávok )

DÁVKOVANIE
4 kaps 1 krát denne pri jedle.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 120 kaps30 dávok
Účinné látky na jednu dávku4 kaps
Vitamín D7,5 mcg
Vitamín B65,6 mg
Vitamín B123 mcg
Kyselina pantoténová6 mg
Zinok15 mg
Selén100 mcg
Chróm160 mcg
Ashwagandha prášok z koreňa
676 mg
Senovka grécka Extract
600 mg
    z toho Fenusides300 mg
Rhodiola rosea extrakt
500 mg
Kvasený extrakt
390 mg
Maca Roots Powder
65 mg
Cholín bitartrát
201 mg
Cholín83 mg
Piperín5 mg

ZLOŽENIE
Ashwagandha Root prášok (obsahuje laktózu), senovka grécka extrakt, Rhodiola rosea extrakt, želatína, kvasený extrakt, plnidlo: celulózy; Cholín bitartrát, Maca prášok z koreňovej, proti spekaním: E470b, E551; Zinok citrát, kyselina pantoténová, Farby: E172, E129; Vitamín B6, čierne Korenie extrakt, chróm (III) chlorid, seleničitan sodný, vitamín D, vitamín B12.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Weider Testo Xtreme sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Weider Testo Xtreme kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)