The Curse 250 g - Cobra Labs

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 5 g ( 1 odmerka ), obsah balenia 250 g teda 50 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke beta-alanín 1600 mg, kreatín 1000 mg, l-citrulín 700 mg, l-arginín 300 mg, kofeín 155 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 5 g  ( 1 odmerka ) s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 2  dávky.  Len v tréningové dni 1 dávku 15-30 minút pred tréningom.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, funguje ako silný energizér

Zvierací inštinkt, nadľudská sila, rýchlosť a energia = The Curse.

The Curse je jedna z najsilnejších predtréningoviek dostupných na trhu, ktorá vám dodá nekonečnú dávku energie, sily, výkonnosti, extrémne sústredenie a nabudí vás aj na ten najnáročnejší tréning. Dokonca aj v prípade, že nemáte chuť na cvičenie, vo vás prebudí 100% nadšenie a odhodlanie pre posúvanie vašich limitov. S nadprirodzenou silou, ktorú vám The Curse prináša, zažijete šialenú dávku energie, maximálnu koncentráciu a navyše perfektnú chuť. Konečne zažijete poriadny tréning! Rozpútajte peklo!

The Curse je jednou z najsilnejších púmp na tejto planéte. Môžete očakávať 100% zvýšenie výkonnosti, chuť na sebe pracovať a dosahovať svoje ciele! Dodáva energiu, šialene vás napumpuje a vyvolá agresívnu túžbu zdvíhať závažia a prekonávať svoje limity. 

The Curse neobsahuje žiadne zbytočné látky a zložky. To znamená, že znižuje potréningové riziko nehody, žalúdočnej nevoľnosti a bolesti hlavy. Po tom ako užijete The Curse si uvedomíte, že ste doteraz len oddychovali. Vzhľadom k tomu, že podporuje výkonnosť, zvyšuje pozornosť a koncentráciu, pripraví vás na tréning aj v prípade, že nemáte chuť cvičiť.

Výhody zaručí prísun extrémnej energie maximálne napumpuje vaše svaly zdvojnásobí váš tréningový výkon zvyšuje pozornosť a sústredenosť prebudí vo vás odhodlanie trénovať na maximum neobsahuje zakázané látky bez kalórií, cukrov a sacharidov

OBSAH BALENIA

250 g ( 50 dávok )

DÁVKOVANIE

Pred užitím dózu pretrepte. Rozmiešajte 1 - 2 odmerky (5 g - 10 g) v 150 - 250 ml vody a užite 15 - 30 minút pred tréningom. Nikdy neužívajte viac ako 2 odmerky počas 24 hodín.  

NUTRIČNÉ HODNOTY

The Curse 250 g (blue raspberry)

  • Veľkosť 1 dávky: 5 g
  • Počet dávok v balení: 50

Nutričné hodnoty 1 dávka (5 g) % ODD*

Fuel zmes

CarnoSyn® Beta alanín 1600 mg **

Kreatín monohydrát 1000 mg **

Amplifier zmes

L-Citrulín 700 mg **

L-Arginín AKG 300 mg **

Control Matrix

Kofeín bezvodý 155 mg **

Extrakt z listov olivovníka (40% Oleuropein) 2 mg

  • *
  • odporúčaná denná dávka
  • *denná dávka nie je stanovená

ZLOŽENIE

CarnoSyn® beta alanín, kreatín monohydrát, L-citrulín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), L-arginín AKG, aróma, kofeín bezvodý, sladidlá (sukralóza, acesulfam draselný), protispekavé látky (kremičitan vápenatý a oxid kremičitý), farbivo (E133), extrakt z listov olivovníka (40% Oleuropein).

Alergény

Neobsahuje alergény.

  • 21.40 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: pumpa

Môže Vás zaujímať

Tričko ROYAL ARMY 142 modré admiral - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-oranžové - BodyBulldozer
Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Tričko AIM FOR MAX biele - BodyBulldozer