Thermodrene XT 120 kaps - Stacker2

Spaľovač pre súťažné účely vyvinutý s a pre kulturistov.

Stacker2 Europe Thermodrene XT je vyvinutý s a pre kulturistov. Bez ephedra, DMAA a steroidov, ale silnejší a účinnejší než kedykoľvek predtým. Chcete zabetónovanú tvrdú svalovú hmotu? Tehličky na bruchu? Žiadny nadbytočný tuk na žalúdku alebo na nohách? Thermodrene XT je dôležitou súčasťou "spalovacej fázy" v kulturistike! Thermodrene XT, bohatý na energiu, s metabolizmu zvýšujúcou a svalovú hmotu chrániacou formulou, ktorá spaľuje telesný tuk a pomáha vám dosiahnuť fyzický vzhľad a silu vrcholového kulturistu.

Spoločnosť STACKER2 si za posledných 20 rokov vyvinula povesť ako výrobca "najsilnejších spaľovačov tuku na svete". STACKER2 objavila stovky aktívnych, silných látok v prírode. Niektoré z nich sú také silné, že sú pre nás kulturistov dokonca pridanou hodnotou. Thermodrene XT kombinuje tieto silné látky a doplnky s najdôležitejšími živinami, ktoré chránia všetku svalovú hmotu pomocou horčíka, zinku a vitamínov B.

Prírodný spaľovač tuku

Thermodrene XT nie je len akýkoľvek spaľovač tuku. S tým vedomím že polyfenoly v prírode (proantokyanidíny) sú jedni z najsilnejších látok, Thermodrene XT využíva výťažky zvyšujúce metabolizmus yerba mate, kofeín a guarana. Produkt má tiež antioxidačný účinok zeleného čaju (EGCG a polyfenoly) plus potlačenie chuti do jedla z kaktusového extraktu. Táto kombinácia 6 synergických zložiek spaľujúcich tuky robí Thermodrene XT jedným z najvýkonnejších a tým i najefektívnejším spaľovačom vôbec.

Ochrana svalovej hmoty

Spaľovač tukov pre kulturistov musí urobiť viac ako spálenie tuku. Kulturisti, ktorí si vybudovali svoju svalovú hmotu po celé mesiace s prísnou diétou, chcú byť viac vyrysovaní a udržiavať svoju svalovú hmotu. Svaly musia byť chránené pred katabolizmom. Takže sa uistite, že máte dostatok proteínov počas fázy spaľovania. Môžete doplniť príjem bielkovín kombináciou 100% Whey od Stacker2 spolu s Thermodrene XT. Ale Thermodrene XT sama o sebe tiež pomáha robiť tento výrobok jedinečným. Vďaka dostatočnému množstvu zinku a horčíka udržujete svoje telo v anabolickej fáze budovania svalov. Táto kombinácia spôsobuje, že Thermodrene XT je veľmi vhodný pre kulturistov: silné spaľovanie tukov pri zachovaní svalovej hmoty. Nikdy ste sa nedostali do formy rapidnejšie!

Balenie

120 kapsúl

Dávkovanie

Užite 2 kapsule 2 krát denne. Užívajte prvú dávku ráno a druhú dávku popoludnie okolo 15:00. Užívanie výrobku na prázdny žalúdok je viac účinný.

Nutričné hodnoty

  • 26.90 €

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem schudnúť

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák PINK EVO - BodyBulldozer
Opasok na suchý zips HOLLYWOOD dámský - BodyBulldozer
Rukavice HOLLYWOOD dámske - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Šejker MISS BODYBULLDOZER ružový 300 ml - BodyBulldozer