Thor 210 g - GymBeam

11.50 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť 1 dávky 14 g (2 kopcovité odmerky), obsah balenia 210 g teda 15 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke beta-alanín 4000 mg, l-citrulín 2600 mg, l-arginín 1400 mg, taurín 700 mg, kofeín 300 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 14 g  (2 kopcovité odmerky) s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka.  Len v tréningové dni 1 dávku 15-30 minút pred tréningom.
Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov  len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, funguje ako silný energizér Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť 1 dávky 14 g (2 kopcovité odmerky), obsah balenia 210 g teda 15 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke beta-alanín 4000 mg, l-citrulín 2600 mg, l-arginín 1400 mg, taurín 700 mg, kofeín 300 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 14 g  (2 kopcovité odmerky) s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka.  Len v tréningové dni 1 dávku 15-30 minút pred tréningom.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, funguje ako silný energizér

Prášková predtréningová pumpa bez kreatínu

Predtréningový stimulant Thor je nový hardcore predtréningový doplnok bez kreatínu, na báze overených a efektívnych ingrediencií, ako je Beta alanín, Arginín, L-Citrulín Malát, Taurín, kofeín a iné. Len 1 dávka tejto unikátnej formuly zabezpečí, že do 20 minút od užitia budete pripravený na ten najtvrdší tréning.
Thor nielenže zabraňuje únave a nabudí vás na tréning, ale podporuje aj svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Kofeínová zložka zvýši vašu koncentráciu a sústredenosť a ingrediencie, ako AAKG, vaše svaly napumpujú a zvýšia hladinu oxidu dusnatého. Prídavok Niacínu navyše zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a funkciu nervového systému. Ste pripravený na poriadnu dávku železa? Akonáhle užijete Thor, pocítite silu, bojovnosť, šialený nával energie a túžbu posúvať svoje hranice. Nič vám už nebude stáť v ceste! Udrite naozaj tvrdo s Thorovým kladivom!

Predtréningový stimulant Thor a jeho výhody
-hardcore predtréningový stimulant
-obsahuje silne koncentrovanú formulu
-podporuje zlepšenie výkonu a športovej výkonnosti
-zlepšuje odolnosť a vytrvalosť svalov
-bráni únave a nabudí na tréning
-podporuje regeneráciu a zotavenie po tréningu
-podporuje sústredenosť
-neobsahuje sacharidy
-neobsahuje kreatín

OBSAH BALENIA
210 g ( 15 dávok )

DÁVKOVANIE
Pre posúdenie tolerancie skúste najprv 1 kopcovitú odmerku rozmiešať v 200 ml vody a užiť 20 minút pred tréningom.
Po posúdení tolerancie môžete dávku zvýšiť na 2 kopcovité odmerky = 14 g prášku rozmiešaných v 200 ml studenej vody a užiť 20 minút pred tréningom. Nikdy neprekračujte odporúčané dávkovanie v priebehu 24 hodín. Vzhľadom k tomu, že obsahuje kofeín, neodporúčame užívať večer a 5 hodín pred spaním.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 210 g15 dávok
Účinné látky na jednu dávku 14 g ( 2 odmerky )
Beta-alanín
4000 mg
L-citrulín DL-malát 1:1
2600 mg
L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG)
1400 mg
Taurín
700 mg
Glycerol monostearát
400 mg
Horký pomaranč (Citrus aurantium) extrakt z ovocia
300 mg
Kofeín bezvodý
300 mg
Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus) prášok z koreňa
200 mg
Niacín (ako nikotínamid)
70 mg

ZLOŽENIE
Príchuť lemon lime:
 Beta-Alanín, L-Citrulín DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-Arginín, Kalcium Alfa-Ketoglutarát), Taurín, Emulgátor (Glycerol Monostearát), Sevillský pomaranč (Citrus aurantium) 100% ovocný extrakt (štandardizovane 5% synefrínu a 35% hesperidínu), Kofeín bezvodný, Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus) extrakt z koreňa (štandardizovane 1% eleuterozidov), Niacín (Vitamín B3), Maltodextrín, Kyselina citrónová, protihrudkujúca látka (Oxid kremičitý), aróma (citrón), sladidlo (Sukralóza), protihrudkujúca látka (vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), farbivo.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

Upozornenie
GymBeam predtréningovka Thor sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Thor sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. V prípade, že máte jedno z nasledovných ochorení: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním, konzultujte užívanie tohto doplnku s vašim lekárom. V žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom alebo drogami! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.).

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)