Novinka

Tielko ROYAL ARMY 171 čierne - BodyBulldozer

11,95 € s DPH

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

BodyBulldozer Tielko ROYAL ARMY 171 čierne + DARČEK BodyBulldozer Multivitamin Professional

ŠPORT SA SPOJÍ S MÓDOU

Už žiadné kompromisy! Buď trendy na všetkých svojich športových aktivitách a vyčleň sa z radu ostatných vo fitku. Tento model bol navrhnutý podľa najnovších trendov, a môžeš nosiť aj ako street oblečenie hocikde a hocikedy aj mimo posilňovni. 

KOMFORT A ŠTÝL

Vďaka starostlivo vybraným prémiovým materiálom (95% bavlna, 5% elastán) padnutie a nosenie tohto modelu je príjemné a pohodlné.

NAVRHNUTÉ PRE SUPERHRDINOV

Buď o krok pred ostatnými. Jedinečný štýl hovorí sám  za seba. S nosením tohto modelu si určite krok pred ostatnými a hovoríš svetu že si unikátny.

ZAMERANÉ NA SVALY
Designer fitness tielko vyrobené z prémiového materiálu. Pri navrhnutí tohto modelu boli všetky detaily tak vytvorené aby čím viac zvýraznili prednosti Tvojej postavy.

POTLAČ

Vpredu velkoplošná: BODYBULLDOZER ROYAL ARMY
Vzadu menšia: BODYBULLDOZER ROYAL ARMY

MATERIÁL A FARBY
95% bavlna, 5% elastán - príjemný, pružný ale odolný pri praní 
Farba trička: čierna 
Farba potlače: strieborná

ČISTENIE A ÚDRŽBA
Aby ste zachovali životnosť, celkový vzhľad a pôvodné parametre tielka čím dlhšie, odporúčame Vám dbať na nasledujúce zásady:

Prať naruby pri nižších teplotách do 30º C keď spolu s iným oblečením tak podobnej farby. Zákaz bielenia a chemického čistenia.
Sušiť naruby pri nízkych otáčkach.
Žehliť pri minimálnej teplote, vzhľadom na flexibilný materál s obsahom elastánu žehlenie ani nie je potrebné. Potlačený povrh nesmie byť žehlený ani naruby.

TABUĽKA VEĽKOSTI
Všetky modely môžeš vyskúšať v hociktorej z našich kamenných predajní. Designer fitness tielko vyrobené z prémiového materiálu.

Velkosti uvedené v cm
MLXLXXL
Výška tielka
67686970
Obvod tielka v hrudníku
96100106110
Obvod tielka v bokoch
98103109112

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)