Turbo Ripper 200 kaps - Scitec Nutrition

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 4 kaps, obsah balenia 200 kaps teda 50 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke l-carnitín 1500 mg, tyrozín 500 mg, zelený čaj extrakt 500 mg, kofeín 200 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 4 kaps s dostatočným množstvom vody -  NIE pred a po tréningu a pred spánkom!!!! Denné odporúčané množstvo rovnomerne rozdelená 1 dávka na 2 - 2 kaps počas dňa.

Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj žien každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako silný spaľovač tuku

Spaľovač na ktorý sme dlho čakali!

Vysoký obsah kofeínu s dlhotrvajúcim účinkom, acetyl-L-karnitínu, zeleného čaju, synefrínu, a ďalších účinných látok! Turbo Ripper pre teba zabezpečí množstvo známych a obľúbených účinných látok- a to v značných dávkach! Obsahuje vo veľkej dávke L-karnitín, a to nie klasický l-karnitín, ale omnoho zložitejší acetyl l-karnitín (ACL)- pri ňom pravdepodobne nebudeš potrebovať zvlášť prijímať karnitín! Tak ako nebudeš potrebovať ani príjem ktorejkoľvek inej zložky, ktorú TURBO RIPPER obsahuje v jednej svojej dávke: na katechíny bohaté výťažky zo zeleného čaju, tyrozín, ktorý je základnou látkou pre mnoho hormónov a neurotransmitéry, ako ani štandardizovaný synefrín v podobe výťažku z horkého pomaranča. Okrem toho TURBO RIPPER obsahuje veľmi značné množstvo, 200 mg kofeínu v každej dávke, ktoré pochádza z viacerých zdrojov, vrátane NEWCAFF ™ mikrokapsulovaného kofeínu s predĺženým účinkom. Toto je úplne nový systém pre transport kofeínu, ktorý predĺži vstrebanie obsahu kofeínu zhruba na dobu 4 hodín.

OBSAH BALENIA

200 kaps ( 50 dávok )

DÁVKOVANIE

Pre zistenie účinkov sa odporúča na začiatku užiť 1-2 kapsule Turbo Ripper, 2 krát denne. Úplná denná dávka sú 4 kapsule. Odporúča sa užívať v cykloch a to s 2 týždňovým odpočinkom, po uplynutí 8-12 týždňov neustáleho užívania. Vyhýbajte sa spoločnému užívaniu s inými stimulantmi. Produkt obsahuje aj kofeín s pomalou vstrebávateľnosťou, ktorý účinkuje cca. 4 hodiny.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky pre jednu dávku4 kaps
Acetyl L-karnitín (HCI)
- z toho L-karnitín
1500 mg
979 mg

Citrus aurantium

- z toho Synefrín

500 mg

20 mg

Zelený čaj extrakt
- z toho EGCG
- z toho kofeín
500 mg
80 mg
42,5 mg
L-Tyrozín500 mg
NEWCAFF ™ (Microencapsulated Sustained Release Caffeine)
133 mg
Kofeín57 mg
Kayanské korenie extrakt
50 mg
Kofeín celkom200 mg
ZLOŽENIE
Acetyl L-karnitín hydrochlorid, hovädzia želatína, extrakt z plodov Citrus aurantium 10:1, extrakt z listov Camelia sinensis 8:1, L-tirozín, mikrokapsulovaný kofeín, emulgátor: mastné kyseliny mono a diglyceridy; protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; kofeín bezvodý, extrakt z plodov Capsicum annuum 10:1, farbivo: oxid titaničitý

Alergény

Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

Upozornenie

Produkt s obsahom kofeínu (200 mg/dávka), nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín, osoby so srdcovými ochoreniami a osoby s vysokým krvným tlakom! Produkt nie je vhodný pre osoby s psychickými chorobami, v prípade zdravotných ťažkostí, a počas liečby liekmi. Pred užívaním sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom! Produkt nie je vhodný pre osoby mladšie ako 21 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

  • 19.49 €

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem schudnúť

Môže Vás zaujímať

Bedrový neoprénový pás SAHARA - BodyBulldozer
Fitness uterák PINK EVO - BodyBulldozer
Rukavice HOLLYWOOD dámske - BodyBulldozer
Opasok na suchý zips HOLLYWOOD dámský - BodyBulldozer
Tielko IRON ROSE pink - BodyBulldozer
Šiltovka ružová - BodyBulldozer
Šejker MISS BODYBULLDOZER ružový 300 ml - BodyBulldozer