Ultra Mass Xtreme 4000 g - Stacker2

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 133 g  ( 4 odmerky ), obsah balenia 4000 g teda 30 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 20 g, BCAA 4650 mg, glutamín 3450 mg, lyzín 1839 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 133 g  ( 4 odmerky ) prášku s 400 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky, jednu dávku ihneď po tréningu a ostatné dávky kedykoľvek počas dňa medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty

Ultra Mass Xtreme je objemový prípravok s ktorým získáte najviac za Vaše peniaze, kalorickú bombu na stavbu Vášho tela v rekordnom čase. Ultra Mass Xtreme je vyvinutý pre športovcov, ktorí hľadajú špičkový produkt za rozumnú cenu na vybudovanie svalovej hmoty po celý mesiac. Ultra Mass Xtreme považujeme pre zvýšenie hmotnosti za najlepšiu voľbu s najlepším pomerom cena / kvalita, pretože môžete celý mesiac rásť za menej ako jedno EURO za deň!

Nezáleží na tom, koľko ťažkého tréningu ste vkladali do Vášho tréningového programu, bez správnej výživy neuvidíte požadované výsledky. Musíte jesť, aby ste si vytvorili svoje telo - a aby ste si ho mohli vybudovať veľmi rýchlo, potrebujete vysokú dávkovaciu látku na zvýšenie telesnej hmotnosti, ktorá doplní esenciálne bielkoviny a sacharidy. Ultra Mass Xtreme dáva Vášmu telu presne to, čo potrebuje na dosiahnutie jeho cieľov.

Výhody Ultra Mass Xtreme

  • Zostavte svoje telo po dobu 30 dní za menej ako 1,00 EUR za deň!
  • Vysoký obsah kalórií, nízky obsah tuku
  • Správny spôsob, ako rýchlo nabrať dostatočnú svalovú hmotu
  • Len bielkoviny s najvyššou biologickou hodnotou
  • Následník oceneného Ultra Mass formuly
  • Vysokokvalitné zdroje bielkovín

Ultra Mass Xtreme obsahuje len bielkoviny s vysokou biologickou hodnotou, bez pšeničných a sójových bielkovín. Ultra Mass Xtreme obsahuje izolát srvátkových bielkovín a koncentrát srvátkových bielkovín pre rýchlu absorpciu. A čo viac, táto formula obsahuje aj bielkovinu s pomalým uvoľňovaním do svalov: micelárny kazeín.

Nenájdete taký prípravok lacnejšie nikde inde!

Ultra Mass Xtreme je spoľahlivý a bezpečný prírastok hmotnosti pre silového cvičenca. Urobí to, čo sľubuje za najlepšiu možnú cenu. Všetko, čo zvyšuje hmotnosť, je v Ultra Mass Xtreme a všetko, čo nepotrebujete, bolo vynechané. Ultra Mass Xtreme neobsahuje absolútne žiadne zložky, ktoré nepatria do objemového prípravku pre začínajúcich športovcov, takže nie je žiadny ďalší kreatín, žiadny kofeín, žiadne hormóny a žiadny aspartam. Ultra Mass je bezpečne používateľný každý deň, 365 dní v roku. Ak chcete, pre vaše telo ten najlepší gainer: vyberte si Ultra Mass Xtreme.

Musím cvičiť, aby som získal váhu?

Nemusíte cvičiť, aby ste získali váhu, ale keď cvičíte, máte menej tuku a hlavne viac svalov. Takže ak je Vaším cieľom zvýšiť svalovú hmotu, potom je určite vhodné, aby ste vykonavali cvičenie 3 x týždenne.

Jedna porcia je pomerne veľká dávka. Môžem užívať menšiu dávku a stále dosahovať výsledky?

Áno, ale majte na pamäti, že to bude trvať dlhšie, aby ste dosiahli požadovaný výsledok. Taktiež dve polovice porcií denne napríklad môžu byť možnosťou.

Kedy môžem zastaviť Ultra Mass Xtreme a prejsť na 100% Whey od Stacker2?

Najlepšie je prejsť na 100% Whey hneď, ako skončí objemové obdobie a začne sa rysovacia fáza. Od tohto okamihu obmedzujete príjem sacharidov. Zvyčajne sa objemová sezóna končí vo februári a od marca sa presuniete na proteinový prípravok Stacker2 100% Whey.

OBSAH BALENIA

4000 g ( 30 dávok )

DÁVKOVANIE

Rozmiešajte 2 odmerky prášku v 400 ml vody. Roztrepte 15 minút a Váš gainer je hotový. Pre maximálny efekt užívajte 2 dávky denne.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Kalórie 2203 kJ / 520 kcal
Bielkoviny 20 g
Tuky 2 g
Sacharidy
z toho cukry
103 g
22 g
Soľ 20 mg

ZLOŽENIE

maltodextrín, zmes bielkovín (srvátkový koncentrát, srvátkový izolát, micelárny kazeín, mliečný izolát, mliečný koncentrát), dextróza, fruktóza, ochucovadlo, prírodné farbivo, prášok z oleja mct, emulgátor (sójový lecitín), protipeniace činidlo (glukózový sirup, palmový tuk). Výrobok neobsahuje látky dopingového charakteru.

Alergény

Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, sója, vajcia, obilniny obsahujúce glutén, výrobky z rýb, morských živočíchov, kôrovcov, arašidy a orechy.

Upozornenie

Stacker Ultra Mass Xtreme je potravinový doplnok. Potravinové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Tento produkt sa má používať v spojení s rozumnou stravou a cvičebným programom, aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, liečiť alebo predchádzať chorobe. Obsahuje umelé sladidlá. Nikdy neprekračujte odporúčanú dávku.

  • 28.90 €

  • Jednotková cena:
    7,22 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem pribrať

Môže Vás zaujímať

Rukavice IRON čierno-modré - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-modré - BodyBulldozer
Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Tričko ROYAL ARMY 142 modré admiral - BodyBulldozer
Tričko BODYBULLDOZER 8 tmavo sivé - BodyBulldozer