Unisport 1000 ml - Nutrend

Výrobca: Nutrend
9.40 s DPH

Množstvá a parametre: tekutina, veľkosť jednej dávky 10 ml, obsah balenia 1000 ml teda 100 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke sacharidy 6,8 g, taurín 100 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 10 ml s 650 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1- 4 dávok. Len v tréningové dni 1- 4 dávky počas tréningu v závyslosti od intenzity cvičenia
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje hydratáciu organizmu počas intenzívnych, výkonnostných a vytrvalostných tréningov
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tekutina, veľkosť jednej dávky 10 ml, obsah balenia 1000 ml teda 100 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke sacharidy 6,8 g, taurín 100 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 10 ml s 650 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1- 4 dávok. Len v tréningové dni 1- 4 dávky počas tréningu v závyslosti od intenzity cvičenia
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje hydratáciu organizmu počas intenzívnych, výkonnostných a vytrvalostných tréningov

Kvalitný športový iontový nápoj
Unisport je ľahko mineralizovaný hypotonický športový nápoj s obsahom sacharidov a sladidiel. Obsahuje minerálne látky, obohatené o ďalšie účinné látky v stopovom množstve, ako je L-Carnitín, glycín a taurín. Je vhodný pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí, pre efektívnejšiu hydratáciu a doplnenie potrebných minerálov, ktoré telo počas aktivity odčerpáva, stráca. Nápoj je hypotonický (tj hypoosmolárny - 185 mmol / L pri riediacom pomere 1:50) a tým umožňuje prakticky neobmedzenú konzumáciu ako pred, tak aj počas fyzickej aktivity, rovnako ako počas doby regenerácie. Tento športový nápoj bol vyvinutý s fyziologicky vhodným pomerom základných minerálov, teda sodíka, draslíka, horčíka a fosforu s ohľadom na potreby tela v priebehu tréningu a tak aby príjem neprevýšil potrebu.

OBSAH BALENIA
1000 ml (100 dávok)

DÁVKOVANIE
10 ml koncentrátu do 650 ml vody, maximálne 50 ml koncentrátu za deň - s unisportom nepreháňajte, keď nemáte zvýšenú záťaž! Nepoužívajte na riedenie minerálne vody - z dôvodu narušenia osmolality nápoja a na narušenie minerálnej rovnováhy.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 1000 ml100 dávok
Účinné látky na jednu dávku10 ml
Energetická hodnota31 kcal / 132 kj
Tuky0 g
Sacharidy6,8 g
     z toho cukry6,8 g
Bielkoviny0,14 g
Soľ0,14 g
Taurín100 mg
L-alanín50 mg
L-karnitín50 mg

ZLOŽENIE
Príchuť lesná jahoda: 
cukor, regulátor kyslosti kyselina citrónová, voda, aróma, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, farbivo E-122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.
Príchuť ananás: cukor, emulzia ananás (aróma, farbivá E-102 a E-110 - môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), regulátor kyslosti kyselina citrónová, voda, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín , sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.
Príchuť citrón: cukor, emulzia citrón (slnečnicový olej, aróma, farbivo E-161b), regulátor kyslosti kyselina citrónová, voda, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.
Príchuť pomaranč: cukor, regulátor kyslosti kyselina citrónová, emulzia pomaranč (slnečnicový olej, aróma, farbivá E-160a, E-160e, E-161b), voda, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.
Príchuť cherry: cukor, regulátor kyslosti kyselina citrónová, voda, aróma, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, farbivo E-122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Nutrend Unisport sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Nutrend Unisport sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.  Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do dvoch  mesiacov.

Jednotková cena: 9,40 € / l

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)