Arthro Guard Pack 30 balíčkov - BioTechUSA

Výrobca: BioTechUSA
23,50 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 balíček, obsah balenia 30 balíčkov teda 30 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke MSM 1000 mg,  glukosamín 1000 mg, chondroitín 1000 mg,  rada extraktov
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 balíček s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka najideálnejšie ráno nalačno
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: na údržbu a  ochranu kľbového aparátu
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 balíček, obsah balenia 30 balíčkov teda 30 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke MSM 1000 mg,  glukosamín 1000 mg, chondroitín 1000 mg,  rada extraktov
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 balíček s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka najideálnejšie ráno nalačno
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: na údržbu a  ochranu kľbového aparátu

Pestrá paleta účinných látok pre kompletnú ochranu a starostlivosť kľbov
Arthro Guard Pack obsahuje viacero účinných látok a tým poskytuje kompletnú starostlivosť. Monumentálne dávky ako -  1000 mg glukosamínu, 1000 mg chondroitínu, 1000 mg MSM a 500 mg ľanového oleja, obohatené o bylinky, bromelain a boswellia, zinok a mangán, ktoré pomáhajú udržiavať stav kostí a iných tkanív. Obsahuje aj vitamín E, ktorý obraňuje bunky pred stresom a vitamín C , ktorý zlepšuje funkciu chrupaviek a pomáha tvoriť kolagén.

OBSAH BALENIA
30 balíčkov (30 dávok)

DÁVKOVANIE
Odporúča sa užívať 1 balíček denne s vodou po dobu 3 mesiacov. Pri užívaní prípravku dbajte na dostatočný denný príjem tekutín.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 30 balíčkov30 dávok
Účinné látky na jednu dávku
1 balíček
Glukosamín HCl
1000 mg
Chondroitín sulfát
1000 mg
Metylsulfonilmetán (MSM)
1000 mg
Kyselina hyalurónová
20 mg
Vitamín C
160 mg
Vitamin E
12 mg
Zinok
10 mg
Mangán
2 mg
Selén
55 mcg
Extrakt z koreňa zázvoru
10 mg
Echinacosid (z Echinacea purpurea)
0,8 mg
Gingerol (z Zingiber officinale)

0,5 mg

Citrusové bioflavonoidy (z Citrus aurantium)
8 mg
Kyselina R-alfa lipoová
100 mg
Proanthocyanidin (z Vaccinum uliginosum)
5 mg
Polyfenoly (z Punica granatum)
8 mg
Resveratrol (z Vitis vinifera)
0,7 mg
Bioflavonoidy (z Rubus idaeus)
0,25 mg
Lykopén (z Solanum lycopersicum)
0,5 mg
Luteín (z Calendula officinalis)
0,5 mg
Kurkumín (z Curcuma longa)
100 mg
Bromelaín (1000 GDU) (z Ananas comosus)
100 mg
Kyselina boswellianová (z Boswellia serrata)
130 mg
1,3-β-D-glukán (zo Saccharomyces cerevisiae)
100 mg
Glukozaminoglukán (z Perna canaliculus)
3 mg
Arabinogalaktan (z Larix occidentalis)
15 mg
Pterostilben (z Vitis Vinifera)
1 mg
Piperín (z Piper Nigrum)
18 mg
Kyselina alfa-linolová
250 mg

ZLOŽENIE
Kapsula s vitamínmi a minerálnymi látkami: extrakt z koreňa Zingiber officinale, kyselina L-askorbová, kapsula [želatína, purifikovaná voda, farbivo (oxid titaničitý)], objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza), DL-alfa-tokoferylacetát, oxid zinočnatý, protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý), síran mangánatý, seleničitan sodný.
Mäkká želatínová kapsula s ľanovým olejom: ľanový olej, kapsula (želatína, glycerol, purifikovaná voda).
Tableta s rastlinnými extraktmi: objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylmetylcelulóza, fosforečnan vápenatý) živicový extrakt z Boswellia serrata, extrakt z koreňa Curcuma longa, extrakt z kôry Larix occidentalis, extrakt z plodov Ananas comosus, extrakt zo škru-pín Perna canaliculus (novozélandská zelená mušľa), kyselina R-alfa lipoová, prášok z kvasnicových betaglukánov Saccharomyces cerevisiae, extrakt zo semien hrozna Vitis vinifera, extrakt z plodov Citrus aurantium, extrakt z koreňa Echinacea purpurea, extrakt z plodov Piper nigrum, extrakt z plodov Vaccinium uliginosum, protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý), extrakt z plodov Punica granatum, extrakt z plodov Solanum lycopersicum, extrakt z koreňa Zingiber officinale, extrakt z kvetov Calendula officinalis, ovocný prášok z plodov Rubus idaeus.
Tableta Glucosamine Plus: chondroitín sulfát, glukozamín hydrochlorid (z mäkkýšov), Metyl-sulfonyl-metán (MSM), objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkujúce látky (stearan horečnatý), kyselina hyalurónová, farbivá (oxid titaničitý, žltá FCF*). *Žltá FCF: Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Biotech Arthro Guard Pack sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech Arthro Guard sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,78 € / ks

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)